:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mutlaka cevabı gelecektir sessizliğinin...
HiqhVolume
beni nereye koyuyorsun böyle?neresinde yaşıyorum yüreğinin? var mıyım senin için,

gecelerinin masalsı düşü ben miyim yoksa kendin misin?...beni sığdırabiliyor musun içine?

hangi yana baksam tünel; sonsuz uçurumlar gibi dipsiz ve kuyu hani içinin aynasıdır ya sevdiğin, benim aynamda karanlık aksetmekte.

öyleyse anlarım ki ben de yokum sen de. beni nerede yaşatıyorsun söyle? cennetin miyim senin,amber kokulu bahçelerinde gezindiğin?

yoksa kaybolduğun kör kuyun mu, dehliz yalnızlıklarını yitirdiğin?artık anlamsız geliyor tüm sorular yanıtlarını bir gün verecek olsan bile ben de bir şeyler buram buram, ben de çok şey ılık ılık, ben de sen acıtarak, kanayarak eksiliyor...

ben seni bunca zamana ağırlayamazken ruhumda aitsizliğim çaresiz çoğalıyor...ve görüyorum aynada yüzü silinmiş suretimi

sen bende herşeysin belki ama ben sende yitiyorum için için...

beni nerelerde arıyorsun öyle?

yüreğine sor bir de...

mutlaka cevabı gelecektir sessizliğinin...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Cevabi Payla?acaktim S?z?nle ozgur_yasarim 12 1,071 04-06-2022, Saat: 07:21 PM
Son Yorum: wildfang
  Evli Veya Bekar Olun Farketmez. Mutlaka Okuyun Beyler!! Qetesh 8 644 05-10-2011, Saat: 12:05 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Bir gün mutlaka... acemhe 2 446 02-10-2011, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: acemhe
  Bir Yerlerde Mutlaka Aklına Gelıyorum DeRiN_SeSsİzLiK 2 580 07-11-2009, Saat: 02:45 PM
Son Yorum: sıla
  Aşık Olmadan önce Mutlaka Okuyunuz. ßloodly_Darq 0 355 10-29-2008, Saat: 07:34 PM
Son Yorum: ßloodly_Darq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:48 PM