:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dün bi kız aşık oldu bana, ohh itiraf etcem (:
BiRiciGim
1 sinifa giden kizami asik oldunBig GrinBig GrinBig Grin ilahi hasan ne diyimBig GrinBig Grin: hehehBig GrinBig GrinTongueTongue koptum ya güzeldiiBig Grin bunu komedi bölümüne eklesekBig GrinBig GrinTongueTongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Vayy be yıldırım aşkı dedikleri bı olsa gerek seni çapkın seni adaşım ne çapkınmışta ben bilmiyormuşum.icon10.gif
Ara
Yenemuko
aşk işte nerde ne zaman nasıl karşına çıkacağı belli olmuor Big Grin
Ara
€BeRimSin
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1 sinifa giden kizami asik oldunBig GrinBig GrinBig Grin ilahi hasan ne diyimBig GrinBig Grin: hehehBig GrinBig GrinTongueTongue koptum ya güzeldiiBig Grin bunu komedi bölümüne eklesekBig GrinBig GrinTongueTongue

O bana aşık olmuş mavişim Big Grin Big Grin
€BeRimSin
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vayy be yıldırım aşkı dedikleri bı olsa gerek seni çapkın seni adaşım ne çapkınmışta ben bilmiyormuşum.icon10.gif

Ahahahahahahahah Big Grin
€BeRimSin
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk işte nerde ne zaman nasıl karşına çıkacağı belli olmuor Big Grin

Aynen katılıyorum sana Big Grin

Aşkkk seni seviyorum

Cansumu daha çokkk Big Grin
*Asİ-yÜrEk*
Seni çapkın adaş seni kim bilir ne bakış attında kız sana birden aşık oldu hadi ne yaptın nasıl baktın adaş anlatta bizde bilelim saklama hadi hadi.
Ara
€BeRimSin
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni çapkın adaş seni kim bilir ne bakış attında kız sana birden aşık oldu hadi ne yaptın nasıl baktın adaş anlatta bizde bilelim saklama hadi hadi.

Kadir İnanır gibi :tey::tey: Big Grin
*Asİ-yÜrEk*
Vayy be kadir inanırın duygusuz.com versionu yani.:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ÐŽeşaren
Tekrar karşılaşırsanız, benim yerimede bir öp maviş Cansuyu Smile

Aklıma geldikçe zaten bende gülüyorum ..Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 428 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 418 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 994 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,204 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,826 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:22 AM