:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bütün emo grupları
D3NG3SİZ
tamam senin için o konularada girecem Big Grin
Ara
piko
arkadas dedıgın bole olur ısteBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
D3NG3SİZ
saol başkan
Ara
kı@ymı@k=)
bunların içinde hiç Türk yok ve yaptıklarıda müzik değil çoğu kabaca böğürmek diye tabir edeceğim bişeyi yapıyolar tabi bana göre böyle beğenenler bana kızmasınlar daha sakin daha çok anlam ifade eden ve gerçekten sizi yansıttığına inandığınız şeyleri dinleyin hem huzur bulursunuz hemde kendinizi bulursunuz
Ara
D3NG3SİZ
ya bu tür müziklerle de rahatlıo insanlar mesela ben bu tarz müziklerleri dinlerim ama çok sinirli oldugum zaman moralim bozul oldugu zaman rahatlamak için dinlerim ve rahatlarımda
Ara
piko
adamlar bır bırlerını dovuyolarmıs gıbı sarkı soyluyolar aynı bunun neresı guzel kanka yaaBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
ehehehehehehe bazıları maymundan 5 dakka önce doğmuş gibi görünüyo Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
D3NG3SİZ
kanka ne yapalım bazıları sezen aksu dinler bazılarıda hayko korn vs. dinler rahatlar
bende onlardanımcollage59vw9.jpg
Ara
soonbooy
sen görmesende olur dengesiz Big Grin
Ara
rocker_nergiz
D3NG3SİZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:farklı tarzda roc yani rock ve metal karışımı bir müzik tarzı dinle güzel aslında ritimler felan

Rock ve metal karışımı yapmak değil amaçları
EMOTiON müziği yapmak öğren en azından boktanda olsa dinlediğin müziğin hakkında bilgin olsun derim..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 07:38 PM