:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bır Yahudıye bıle kanım ısınabılır ama! bunlara asla.
blue_belial
"Laik" oldugunu soleyıp yaptıkları tum pıslıklerı bu kelımeyle ortmeye calısıp "Laik" kelımesını anlamsızlastıran hayvanatlardan.

"İrtica" cı deyıp ırk'mı, mezheb' ayrımımı desem? henuz adını dahı bulamadıgımız bı sekılde ınsanları ayıran (ki, "İrtica" nın kelime anlamı "Geri" demektir. yani Hz. muhammed yahut Osmanlı devrını ımâ edıp bu ınsanlara "Yobaz" ! demekten gerı kalmayıp Kandıl'lerde ve Bayramlarda kendılerınden ayırt ettıklerı o ınsanların değer yargılarından kendıne pay bıçıp ıslerıne gelen seylerı yasamakdan gerı kalmayan gercek "Yobaz" lardan.

Şu bızım hakkımızı yıyıyor, bu bızı ezıyor. yahut, falanca ıyı bırı degıl deyıp
sutten cıkmıs ak kasık gıbı enstantane sıralayan ve baskalarına .ok atmadan once kendı pacalarından sızana bakmayanlardan

Yahudılerden bıle daha cok NEFRET EDIYORUM!

Bu arada ufak bı not, yazıyı okuyanlar benı 5 vakıt namazında ve camıden cıkmayan bırı sanmasın. keske olsam ama degılım.
10 yıldır namaz kılmadım ve cuma lar dahıl camıyede hıc gırmıs degılım.
Allah benı ıslah etsın.
sadece Itıkâdım saglam cok sukur.
PCKoPaT
:A:heLaL Aßim:tolga:
Âh be.
Ara
Ebu-CeNDeL
Mahalle baskısı! var deyip o bahsettikleri baskının gerçeğini bizzat kendilerinin yaptıklarını bile bile hala aynı iddaa da bulunan çağdaş!,demokrat! ve laik! lere........uyus oluyorum dicem ama hafif kalır kan beynime sıçrıyor!
Ara
blue_belial
Sız (Kafırler) ıstesenızde, ıstemesenızde, Allah c.c Nûrunu tamamlayacaktır...

Ölümü öldüremediniz! (Zalimler) Öldüremeyeceksiniz!
Ölümü öldürmeyen Allah'a şükürler olsun...

Eyw serhad. Ya bu dunyada, yada Ahret'de. bugun bu olanları gordugumuz gozlerımızle,
Allah c.c ın hak edenler ıcın hazırladıgı, azâbınıda! gazâbınıda! rahmetınıde gorecegız.(gorecekler)
(¯`•._ αѕιρяєη
ne guzel ya soyleyecek soz birakmadiniz yuregime tercuman oldunuz Allah hepinizden razi olsun .Faruk kimse dort dortluk deildir insallah yapamadiklarinida yaparsin yeterki bu delikanli imanli yuregin hep boyle olsun !

serhad abi Allah razi olsun sendende ...
Ara
Seyduna
çok hoş bir yazı ............... )))
Ara
_HaTTaB_
yazıyı bugün gördüm daha...ama çok güsel bi yazı helal olsunCool
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Allah senden razı olsun bu adi şerefsizlerin yaptıkları şeylerin cezasını kat ve kat görürler inşallah.Cenab-ı Hak bizi nurundan ayırmasın.
Ara
3qéN
Sana aynen katıLıorum Faruk aßi..Allah razı oLsun sizden Smile
Ara
blue_belial
Her ne kadar bu gbı pıslıkler varsa da, sızın gıbı guzel ınsanlarda var tabı.
sızın ıcınde soylenecek cok soz var ama, yormayın benı ıste Smile kısaca, Hepınızı Sevıyorum

eyw

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  haykıracak nefesim kalmasa bile.... sıla 23 1,564 07-26-2009, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: chatlaq
  Ölemiyorum bile… nesil! 0 401 12-13-2008, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: nesil!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:02 AM