:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slm.Kayseri'den Sevgilerle...
Yenemuko
haykırışım gözlerdedir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunu nası anlayabilirim sence!!! hususi meselem var diyo ama anlatmıyo ayrıca çok kötü olduğunu söylüyo.

bak şimdi seni gerçekten seviorsa mesele her ne olursa olsun anlatır tabi meselenin içinde başka bir kız yoksa

bence onu zorlamalısın eğer mesele kız meselesi değilse zaten anlatır unutmayalımki sevmek paylaşmaktır seven insanda bunu mutlaka sevdiğiyle paylaşır
Ara
haykı@rı@şı@m gözlerdedir
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Edda Sadece....umudsuzLuga KapıLma...hep UmutLu oL yoksa..Ne yaparsan yap bunu atLatamassın..Ve Asla ekndını gucsuz hıssetme..Ben en gucLusuyum de .. Dekı..Depresyonun..Atlatmaya yardımcı olsun SmileSmileSmileSmile

seninde yardımlarını beklerim sevgili arkadaşım
Ara
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak şimdi seni gerçekten seviorsa mesele her ne olursa olsun anlatır tabi meselenin içinde başka bir kız yoksa

bence onu zorlamalısın eğer mesele kız meselesi değilse zaten anlatır unutmayalımki sevmek paylaşmaktır seven insanda bunu mutlaka sevdiğiyle paylaşır

evet bunun için uğraşıcam bakalım mesele ne! şimdi gitmem gerek beni yalnız bırakmayın,desteğinizi bekliyorum!
Ara
Yenemuko
haykırışım gözlerdedir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet bunun için uğraşıcam bakalım mesele ne! şimdi gitmem gerek beni yalnız bırakmayın,desteğinizi bekliyorum!

bencede uğraş işin içinde kız yoksa anlatır zaten ama mesele kız meselesiyse anlatmaz

tmm görüşürüz elimizden geldiğince seni yalnız bırakmayız yardımcı olmaya çalışırız bye
Ara
EndLess
haykırışım gözlerdedir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninde yardımlarını beklerim sevgili arkadaşım
Ben Aranızda Tam ne gecıyo Bılmıyorum...

ama Senı Sevdıgını SöyLeyıp..Umursamıyosa...Sorun Istenmeyen Bıseydır..Yanı Tasvıf edılmeyen bırsey..MeseAL aıLEsı ıstemıyo..OLabıLır..Senı Kendınden uzakLastırmak Ister..Yada.. Samıl Abınınde dedıgı gıbı... Baska bı kız vardır...Bıde Senden bes yas kucukmus..Baska bı kız olma ıhtımalı olabılır...

Ama ıkınızın arasında sıkısıp kalır yanı o emınımkı duygularından tam emın degıl... Bence..ZorLama yerıne ona ıyıLıkLe yaklas..Yanı ne yaparsa yapsın yanında oldugu ızlenımı ver kendını guvende hıssetsın zaten san anlatıcaktır sorununu..

( Yasadım aynı seyı Bılıyorum)
Ara
Yenemuko
serseri127 de sendemi senden 5 yaş büyük birine aşık oldun sonuç ne oldu peki Big Grin
Ara
EndLess
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri127 de sendemi senden 5 yaş büyük birine aşık oldun sonuç ne oldu peki Big Grin

Yooooo

Benım ..Sevdıgım kızda...Asıgım senden vazgecmem...Dıyodu...ama ole anLAr oLuyodıkı umursamıyodu...benımd emek ıstedıgım buydu..Bazen konusmuyodu bıle benımle..SmileSmileSmile
Ara
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Aranızda Tam ne gecıyo Bılmıyorum...

ama Senı Sevdıgını SöyLeyıp..Umursamıyosa...Sorun Istenmeyen Bıseydır..Yanı Tasvıf edılmeyen bırsey..MeseAL aıLEsı ıstemıyo..OLabıLır..Senı Kendınden uzakLastırmak Ister..Yada.. Samıl Abınınde dedıgı gıbı... Baska bı kız vardır...Bıde Senden bes yas kucukmus..Baska bı kız olma ıhtımalı olabılır...

Ama ıkınızın arasında sıkısıp kalır yanı o emınımkı duygularından tam emın degıl... Bence..ZorLama yerıne ona ıyıLıkLe yaklas..Yanı ne yaparsa yapsın yanında oldugu ızlenımı ver kendını guvende hıssetsın zaten san anlatıcaktır sorununu..

( Yasadım aynı seyı Bılıyorum)

inş. başka bi kız yoktur.iyilikle yaklaşmaya çalışıcam. saol arkadaşım.sen de beni yalnız bırakma olur mu?
Ara
Yenemuko
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yooooo

Benım ..Sevdıgım kızda...Asıgım senden vazgecmem...Dıyodu...ama ole anLAr oLuyodıkı umursamıyodu...benımd emek ıstedıgım buydu..Bazen konusmuyodu bıle benımle..SmileSmileSmile

şu ilgisizlik varya insanı bitirio demi bilirim bu duyguyu Big Grin
Ara
EndLess
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şu ilgisizlik varya insanı bitirio demi bilirim bu duyguyu Big Grin

Hıc Bısey DegıLde..AyLarını verdıgın Insan Bı anda HerkesLe ıyı OLup senın yuzune bakmkyor yaaa....O Cok Koyuyo be abı..SmileSmile

Sonra sevdıgını söyLuyo ama..Yıne Aynı ıkı yabancıdan farksız davranıyor yaa...Dıyosun kı Lanet OLsun..SmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:21 AM