:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slm.Kayseri'den Sevgilerle...
EndLess
Edda Sadece....umudsuzLuga KapıLma...hep UmutLu oL yoksa..Ne yaparsan yap bunu atLatamassın..Ve Asla ekndını gucsuz hıssetme..Ben en gucLusuyum de .. Dekı..Depresyonun..Atlatmaya yardımcı olsun SmileSmileSmileSmile
Ara
haykı@rı@şı@m gözlerdedir
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayıpsın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım istersen sen bi konuyu kısaca anlar bakalım neler yapabiliriz senin için

2 ay önce gittiğim bi kusta birisiyle tanıştım yakınlaştık o benden 5 yaş küçük ama bunu sorun etmediğini ve bana aşık olduğunu ve kopamayacağını söledi e tabi bende karşılıksız kalmadım.şiirler yazdı gözlerime.şimdi de hiç ilgilenmiyo çok umursamaz. herşeye boşverenlerden . napıcam bilmiyorum.ayrılalım dedim senden kopamam diyo.
Ara
Yenemuko
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Edda Sadece....umudsuzLuga KapıLma...hep UmutLu oL yoksa..Ne yaparsan yap bunu atLatamassın..Ve Asla ekndını gucsuz hıssetme..Ben en gucLusuyum de .. Dekı..Depresyonun..Atlatmaya yardımcı olsun SmileSmileSmileSmile

olacak inşallah kardeşim duruma el attım ben Big Grin
Ara
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Edda Sadece....umudsuzLuga KapıLma...hep UmutLu oL yoksa..Ne yaparsan yap bunu atLatamassın..Ve Asla ekndını gucsuz hıssetme..Ben en gucLusuyum de .. Dekı..Depresyonun..Atlatmaya yardımcı olsun SmileSmileSmileSmile

öyle yapmaya çalışıyorum ama çok zor
Ara
Yenemuko
haykırışım gözlerdedir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2 ay önce gittiğim bi kusta birisiyle tanıştım yakınlaştık o benden 5 yaş küçük ama bunu sorun etmediğini ve bana aşık olduğunu ve kopamayacağını söledi e tabi bende karşılıksız kalmadım.şiirler yazdı gözlerime.şimdi de hiç ilgilenmiyo çok umursamaz. herşeye boşverenlerden . napıcam bilmiyorum.ayrılalım dedim senden kopamam diyo.

hem kopamam deyip hemde ilgisiz kalması ilginç bir durum kedisinin gerçekten seni sevip sevmediğinden emin olmaya bak bence çünki seven bir insan ilgisiz kalamaz ilgisizse bunda başka bir sebep vardır mutlaka o sebebi bulmaya çalış bence
Ara
EndLess
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olacak inşallah kardeşim duruma el attım ben Big Grin

Sen El attıysan...... Depresyondan cıkması daha da zorlasıcak :yikildim::yikildim:
Ara
Yenemuko
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen El attıysan...... Depresyondan cıkması daha da zorlasıcak :yikildim::yikildim:

sen merak etme kardeşim ben işlerde uzman sayılır hallederiz Allah'ın izniyle Big Grin
Ara
EndLess
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen merak etme kardeşim ben işlerde uzman sayılır hallederiz Allah'ın izniyle Big Grin

Yenemuko..Cok tecrubelı gordum sneı...

Bıde merak ettım ısım ve yas kac...Big GrinBig GrinBig GrinD:
Ara
Yenemuko
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yenemuko..Cok tecrubelı gordum sneı...

Bıde merak ettım ısım ve yas kac...Big GrinBig GrinBig GrinD:

ee tabi yaş 27 isimde şamil olunca haliyle tecrubede kaçınılmaz oluor kardeşim Big Grin
Ara
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hem kopamam deyip hemde ilgisiz kalması ilginç bir durum kedisinin gerçekten seni sevip sevmediğinden emin olmaya bak bence çünki seven bir insan ilgisiz kalamaz ilgisizse bunda başka bir sebep vardır mutlaka o sebebi bulmaya çalış bence

bunu nası anlayabilirim sence!!! hususi meselem var diyo ama anlatmıyo ayrıca çok kötü olduğunu söylüyo.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:27 AM