:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buLana +Rep :P
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saymakla bitmez kaybettiklerin en iisimi hiç başlamayayım ne dersin Big Grin

ama kesinlikle çok şey kaybettin Big Grin özelliklede cıx sölemicem Big Grin

sen bılırsın kımseyı zorlayamam soylemesı için ben halada kaybettığım bişey olmadığını duşunuyorumBig Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bılırsın kımseyı zorlayamam soylemesı için ben halada kaybettığım bişey olmadığını duşunuyorumBig Grin

o sizin düşünceniz ama bence çokkkk şey kaybetiniz Big Grin

sadece bunu anlaman için şunu söyleyim hadi bikere o korkuyu yaşayamadın nasıl bir duygu olduğunu bilemedin bu yeterli sanırım dierlerini sölememe hiç gerek yok sanırım Big Grin
Ara
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o sizin düşünceniz ama bence çokkkk şey kaybetiniz Big Grin

sadece bunu anlaman için şunu söyleyim hadi bikere o korkuyu yaşayamadın nasıl bir duygu olduğunu bilemedin bu yeterli sanırım dierlerini sölememe hiç gerek yok sanırım Big Grin

yasamadım yasamakta istemıyorum Big Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yasamadım yasamakta istemıyorum Big Grin

işte yaşamadığın içinde böle diorsun işte o korkuyu o heyecanı yaşasan böle yazmazdın cnm Big Grin
Ara
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işte yaşamadığın içinde böle diorsun işte o korkuyu o heyecanı yaşasan böle yazmazdın cnm Big Grin

ewet belkide yasamadığım için boyle yazıyorum ama yapabılıcegım bişey yok kı kendımı korkmak için zorlayamam ki dımıBig Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewet belkide yasamadığım için boyle yazıyorum ama yapabılıcegım bişey yok kı kendımı korkmak için zorlayamam ki dımıBig Grin

evet zorlayamazsın buna katılıorum bak şöle yapalım o zaman bana takıl bu konuda korkmanı sağlayayım Big Grin
Ara
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet zorlayamazsın buna katılıorum bak şöle yapalım o zaman bana takıl bu konuda korkmanı sağlayayım Big Grin

sana mı takılayım iyide ben korkmak istemıyorum kı oyle bi amacım yok benımBig Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana mı takılayım iyide ben korkmak istemıyorum kı oyle bi amacım yok benımBig Grin

o zaman korkmamak için bana takıl Big Grin
Ara
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zaman korkmamak için bana takıl Big Grin

hmm sen her durumda bana takıl dıyosuun yanı oylemı ama ben kımseye takılmamBig Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm sen her durumda bana takıl dıyosuun yanı oylemı ama ben kımseye takılmamBig Grin

sen bilirsin cnm ısrar var teklif yok Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 03:23 PM