:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ki?isel makaleler b?l?m?
YARGIÇ
ki?isel makaleler ad? ?st?nde i?te ki?iye ?zel bir b?l?m yani eme?in ta kendisi demek.eme?in ?al??man?n sonucunda ortaya ??kan eserlerin topland??? bir b?l?m.orada 3-5 ki?i yaz? yazarak b?l?m? ya?at?yorduk i?te ama son d?zenlemeden sonra b?l?m aralarda kayboldu gitti i?te.alt b?l?m oldu ve yaz? yazanlarda s?rayla b?rakt? zaten.ki?isel makaleler ?zel bir b?l?m oldu?una g?re bence daha g?z ?n?nde bi yerlerde olmal?.yok e?er o kadar ?zel de?ilsede ba??ndaki ki?isel kald?r?ls?n daha uygun olur.di?erleri gibi olsun...?iirler,hikayeler vs...o da makaleler olsun s?radan kals?n daha iyi olur diye d???n?yorum....
Ara
tuti
Sonuna kadar katılıyorum...

"Uçankuş" adlı bölümün bile altında yer verilmiş...

Gerçekten emek harcanarak yazılan bu yazılar, (bence) gereksiz olan bir bölümün altında mı yer almalıydı...:confused:
Ara
isyanbitmez
BEN BUNLARI B?R YERLERDEN HATIRLAYACAK G?B?Y?M SANK? : )........
tuti
Hehee destek ve ele?tiriyi ayn? anda yapay?m diye o b?l?m ad?n? burada da yazd?m...Big Grin
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN BUNLARI B?R YERLERDEN HATIRLAYACAK G?B?Y?M SANK? : )........

hat?rlad?klar?n do?rudur karde?im
Ara
isyanbitmez
Ben De Yazdim Oraya Buraya Yazmaya ÜŞendİm.........
YARGIÇ
olsun kardeşim gerektiği yere yazılmıştır gereken yere gidecektir.
Ara
isyanbitmez
YaŞasin ÖzgÜr KİŞİsel Makaleler BÖlÜmÜ : ))
YARGIÇ
yakışır kardeşime yaşasınnnnnnnnnnn
Ara
Firari Fırtına
Kişesel Hikayeler ve Hikaye uydur başlıkları da sanki bire bir anlam içerisinde , Tek başlık altında elbette özel bir başlık olmalı ve emeği bu şeklide yaşatmalı diyorum .

Konuyu açan arkadaşa teşekkürlerimi sunar , tüm desteğimi sonuna kadar veriyorum . Tuti ise bu gibi değerlere hep sahip çıkmakda onada çok tşk. ederim .

Yönetim en kısa zamanda dikkate alacakdır bu konuyu , emek başta olmalı ..

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:57 AM