:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seNLi bir sebep istiyoruMM...
_BarBie_
5br2uv5.jpg

Nasıl özlemektir ki bu, aynadaki gözlerimde bile senin gözlerini görüyorum...

Mevsim ne olursa olsun, her sağanak yağmurda, sana koşuyorum ben, yalın ayak bir çocuk masumluğunda...

Yüreğime sığmayan aşkını, beynim almıyor!...Geçen bunca zamana rağmen, içimde küllenmeyen aşkın!!! Seni görsem, seni duysam, bunca özleminle hasretinle doluyken, olduğum yere düşer bayılırım herhalde!...

Sen bilirsin yüreğimin kumdan kalelerini!!! Güçlü gözüken ama bir o kadar da duygusal yürek kalelerim...

Özgürlük diye satır satır bağırırken, ömrümün en büyük esaretini senin aşkınla giyinmişim üzerime!!! Hasretin çekilecek dert değil,

Sevgiliiiiiiiiii!!!...

Rüzgarlar kokunu getiriyor burnuma, hasret kilitliyor kalp kapılarımı...

Dağ tepesinde kekik kokusu, gün ortasında yağmurla gelen toprak kokusu, geceleri parmaklarıma sinmiş sigara kokusu oluyor kokun!!!

Hasretin beyaz sayfalardaki mürekkep izi, gözümden akıp ağzıma gelen gözyaşlarımın tuzlu tadı oluyor!...

Sen geliyorsun rüyalarıma, eskiya urbalarınla...

Hasretin düşüyor, en yıldızsız gecedeki dolunayın gözlerine... Sesin geliyor kulaklarıma... Gecenin en sessizliğinde, yüreğimi delip geçen bir mermiye benzeyen sesin...

Kulağıma gelen senin sesin mi yoksa, hasretinle yüreğimde kopan fırtınaların sesi mi, inan bilmiyorum!!!

Gözlerini görüyorum, gözbebeklerimde... Hasretinle baştan asağı sen olmuş hallerimde!

Hani olmaz ya, olsun istiyorum!!! Çık gel, istiyorum!!!

Onca aciyi, onca siziyi, bu ani görmek icin yasadin demeni istiyorum!!!...

Ansızın öyle bir gel ki, hasretinle deli olmadan, seni gördüğüm an delireyim istiyorum...!

Delirmemin bile senli bir sebebi olsun istiyorum...!

Anladın mı, senli bir sebebi...!
Ara
Yorgun Yürek
Onca aciyi, onca siziyi, bu ani görmek icin yasadin demeni istiyorum!!!...

Ansızın öyle bir gel ki, hasretinle deli olmadan, seni gördüğüm an delireyim istiyorum...!

Delirmemin bile senli bir sebebi olsun istiyorum...!

Anladın mı, senli bir sebebi...!

Barbiem Yüreğin Dert Görmesin Canım Smile Smile
Ara
_BarBie_
Seninde ablacım...Smile okuyan gözlerine sağlık...Wink
Ara
speedy_girl
Hasretin düşüyor, en yıldızsız gecedeki dolunayın gözlerine... Sesin geliyor kulaklarıma... Gecenin en sessizliğinde, yüreğimi delip geçen bir mermiye benzeyen sesin...

Kulağıma gelen senin sesin mi yoksa, hasretinle yüreğimde kopan fırtınaların sesi mi, inan bilmiyorum!!!

Gözlerini görüyorum, gözbebeklerimde... Hasretinle baştan asağı sen olmuş hallerimde!

Hani olmaz ya, olsun istiyorum!!! Çık gel, istiyorum!!!

t$kLer ßarß!e süperD! Smile Yüreğ!ne mutLuLuK cnm Smile
Ara
_BarBie_
Rica ediorumSmile okuyan gözlerine sağlık speedy_girl Wink
Ara
simla
fıstık çok hoş satırlardı.teşekkürler Smile
Ara
_BarBie_
Rica ederim ablamSmile ben tşk ederim zaman ayırıp okuduğun için...Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sebep; UNUTAMAMAK... Zanlı; HAYALIM... Faili BEN... Meçhulü SEN... ROSE 9 512 04-14-2022, Saat: 12:11 PM
Son Yorum: wildfang
  Hayal olduğunu bile bile seni istiyor,istiyorumm.. PaPaTYa_PReNSeS 3 293 04-10-2022, Saat: 06:31 AM
Son Yorum: wildfang
  Senli Saat'ler KORELYUZ 2 380 05-09-2011, Saat: 09:18 AM
Son Yorum: YasSmin
  Ayak izlerinin mührü kalsın yüzümün senli cografyalarında… Hasretiim 2 452 02-08-2011, Saat: 10:01 AM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Senli günlerimde hiç keşkem olmadı.. acemhe 1 653 12-12-2010, Saat: 10:11 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:13 AM