:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diskeeper Professional Edition 9.0 Ücretsiz
soyle
Bu Yazıya Tıkla Ve İndir

Diskeeper, temel olarak bir bilgisayar sistem denetleyicisidir. Sisteminizde herhangi bir nedenle yavaslama meydana geldiginde program otomatik olarak devreye giriyor ve sorunu düzeltiyor. Disk birlestirici özelligi ve dosya yönetim paneli de bulunan bu kullanisli program her türden kullanicinin ihtiyaçlarini karsilayacak düzeyde. Programin sonuçlari ayrintili olarak verebilme özelligi sayesinde sisteminiz hakkinda daha ayrintili bilgiye ulasmaniza olanak sunuyor. Diskeeper programi ile disk sürücüleriniz ve sisteminiz koruma altinda... , Diskeeper, temel olarak bir bilgisayar sistem denetleyicisidir. Sisteminizde herhangi bir nedenle yavaslama meydana geldiginde program otomatik olarak devreye giriyor ve sorunu düzeltiyor. Disk birlestirici özelligi ve dosya yönetim paneli de bulunan bu kullanisli program her türden kullanicinin ihtiyaçlarini karsilayacak düzeyde. Programin sonuçlari ayrintili olarak verebilme özelligi sayesinde sisteminiz hakkinda daha ayrintili bilgiye ulasmaniza olanak sunuyor. Diskeeper programi ile disk sürücüleriniz ve sisteminiz koruma altinda... , Diskeeper, temel olarak bir bilgisayar sistem denetleyicisidir. Sisteminizde herhangi bir nedenle yavaslama meydana geldiginde program otomatik olarak devreye giriyor ve sorunu düzeltiyor. Disk birlestirici özelligi ve dosya yönetim paneli de bulunan bu kullanisli program her türden kullanicinin ihtiyaçlarini karsilayacak düzeyde. Programin sonuçlari ayrintili olarak verebilme özelligi sayesinde sisteminiz hakkinda daha ayrintili bilgiye ulasmaniza olanak sunuyor. Diskeeper programi ile disk sürücüleriniz ve sisteminiz koruma altinda... , Diskeeper, temel olarak bir bilgisayar sistem denetleyicisidir. Sisteminizde herhangi bir nedenle yavaslama meydana geldiginde program otomatik olarak devreye giriyor ve sorunu düzeltiyor. Disk birlestirici özelligi ve dosya yönetim paneli de bulunan bu kullanisli program her türden kullanicinin ihtiyaçlarini karsilayacak düzeyde. Programin sonuçlari ayrintili olarak verebilme özelligi sayesinde sisteminiz hakkinda daha ayrintili bilgiye ulasmaniza olanak sunuyor. Diskeeper programi ile disk sürücüleriniz ve sisteminiz koruma altinda...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Windows XP Professional SP3 VL (x86) - Türkçe TEK LİNK By LaNeTh 0 1,120 11-25-2008, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: By LaNeTh
  Klip TV..İnternetten binlerce klibi ücretsiz izleyin... mhanyaxx 1 819 12-21-2007, Saat: 02:35 PM
Son Yorum: quiet
  Axialis Professional Screen Saver Producer 3.63 ekran koruyucu hazırlama cagkan_666 1 666 03-20-2007, Saat: 02:26 PM
Son Yorum: cagkan_666
  Folder Guard Professional v7.91 dosya şifreleme ve saklama cagkan_666 1 599 03-20-2007, Saat: 02:21 PM
  Microsoft Office Professional Plus! 2007 ve Key'i 12/10/2006 soyle 2 2,371 10-27-2006, Saat: 10:46 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:21 PM