:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küçük Kızlara Tecavüz eden adamın sonu +18
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar tamam iyi yapmışlar kırbaçlasınlar isterlerse ağzını burnunu kırsınlar ama bir düşünün bakalım Allah'ın verdiği canı Allahmı alır yoksa kolumu lütfen şimdi ben kendimi öldürsem ne düşünürsünüz.
Ara
siyah_vbulletin3_import11125
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar tamam iyi yapmışlar kırbaçlasınlar isterlerse ağzını burnunu kırsınlar ama bir sşünün bakalım Allah'ın verdiği canı Allahmı alır yoksa kolumu lütfen şimdi ben kendimi öldürsem ne düşünürsünüz.

Evet haklısın ama cezasızmı kalıcaktı o adi herif belkide onun yolunda ilerlemeye çalışanlarada örnek olmuştur bu benim düşüncem tabiki..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
sİyAh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet haklısın ama cezasızmı kalıcaktı o adi herif belkide onun yolunda ilerlemeye çalışanlarada örnek olmuştur bu benim düşüncem tabiki..

Arkadaşım tabii cezasız kalmaz ama seninde deiği gibi bunun gibilere ibret olmuştur inşallah orası ırak yada iran kararım değişti nedense inşallah bir daha kimse böyle bir şerefsizliği yapmaz yapansa asılır inşallah.Sizlere söylediğim sözler içinde özür dilerim.
Ara
chuLsuzz péri!
züper olmusssssss
Ara
mustafa-efe
hiç te iyi olmamış onların yapmaları gereken en doğru şey o aşşalığı bana vermeleriydi!!!!!!
Ara
ESMA
az bile olmuş tırnaklarını kazıyıp tuzlu suya yatırsalardı keşke
Ara
€BeRimSin
Yerinde karar olmuş ..

Birde hüseyin efendi Allahın verdiği canı Allah alır evet haklısın ..
Ama şeriat uygulanan bir üklede bu doğaldır ..

Görsünler yapmasınlar ibret alsınlar hemde küçücük zavallı kardeşlerimizden ne istiyorlar ..
Eğer çok istiyorsun git parasını ver çıkart zevkini hayvan herif ..

Biliyorsun yapıyorsun sonuna da katlanacaksın ..

Çok sevindim açıkcası gebermene ..

Cehennemde çayır çayır yanman temennisiyle Big Grin İnşallah dularımız kabul olur ..

Amin .. Smile Smile
merve_spk
bence ilk fotolar bir filmden falan ama 2. si gerçek
Ara
sonkan
slm aleykum bızım ulkemızdede olsa ıyı olur bole serefsızler ondan anlar
Ara
FR€NzY
bizim mahalledekiler şerefsizler daha 10-11 yaşlarında kızlara tecavüz ediyolar.bir keresinde görmüştüm üç yaşındaki kıza tecavüz ediyodu 12 yaşında bi çocuk.patakladım çocuğu.çocuk dinlemiycen öldürcen pezevenkleri Angry
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ölülerle sex yapan adamın sözleri +18 soyle 41 31,581 04-09-2022, Saat: 03:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Tecavüzcülerin Sonu SeRDİD 7 6,359 08-31-2010, Saat: 08:46 AM
Son Yorum: Dj_Ako
  Tecavüzcünün Sonu... Çok Feci !!! +18 duyqushh 34 14,214 03-10-2010, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: ordu
  Saç yiyenLerin soNu.. tıkLa ve qöR.. :S:s duyqushh 33 14,032 03-20-2009, Saat: 08:16 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Küçük Kızlara Tecavüz eden adamın sonu +18 meLanqoliA 11 5,735 08-16-2008, Saat: 01:22 AM
Son Yorum: camelut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 11:22 PM