:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itiraf Ediyoru
chatlaq
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar nasıl söylesin böyle onun duymayacağı bir ortama söyledi işte kendince itiraf etti
burada en büyük suç bence en yakın arkadaşında kızın
zaten seven aldatmaz ( çok mu klişe oldu ya )

ben o eceyi stedeki €C€ falan znnettm :S

ece itirafe diyorum sny en ykn arkdşınala aldatıom flan dmiiş yha:S

Ara
generals_34
ya arkadaşım bu kadar büyütmeye ne gerek var yapmışsınız güzel bi site emeğinize sağlık itiraf bölumu koymuşsunuz insanalar rahatlıkla içinde sakladığı şeylerı itiraf etsin diğe pişmandım öyle bişey yaptığıma şimdi ondan çok burda itiraf ettiğime pişmanım özgürlük istiyoruz bağımsız bir duygusuz.com istiyoruz Smile
Ara
AfrâsyâB
Son durum ne :? Big Grin
Ara
nry8
yok artık:S:Sen yakın arkadaşıylaAngry
kız snei affetmeyi bırak döwmeli beAngry
Ara
rock_prensesi
darbeler yesende yüreğine affetmek en asil intikamdır
Ara
casus021
ulen hem en yakın arkadısyla aldatıyorsun hemde beni affet diyorsun bu rezillik ne kepazelik ne utanmazlık sıfatına tükürse tükürülmezsin çünkü tükürüğe yazık birde pişkin pişkin özür diliyor hem haltı yiyon hemde özür diliyor şuan sana öyle bir laf söylerdim ortam musait degil ulen erkeklerin yüzkarası birde utanmadan sevgini bile söylüyorsun yazık çok yazık
Ara
generals_34
rock_prensesi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:darbeler yesende yüreğine affetmek en asil intikamdır
ÇOK DOÄžRU BİR LAF
Ara
generals_34
fatih24 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ulen hem en yakın arkadısyla aldatıyorsun hemde beni affet diyorsun bu rezillik ne kepazelik ne utanmazlık sıfatına tükürse tükürülmezsin çünkü tükürüğe yazık birde pişkin pişkin özür diliyor hem haltı yiyon hemde özür diliyor şuan sana öyle bir laf söylerdim ortam musait degil ulen erkeklerin yüzkarası birde utanmadan sevgini bile söylüyorsun yazık çok yazık
BİRADER YAVAŞ OL BİRAZ YAPTIYSAM KENDIME YAPTIM BURDA AÇIKLADIM MILET NELER YAPIYO BENIM YAPTIÄžIM ÇOKMU BÜYÜK KİM BİLİR SENDE NELER YAPMIŞSINDIR AMA DELİKANLI GİBİ ÇIKIPTA SÖYLEYEMIYOSUN BENIMKİ CAHİLLİK ÇOCUKLUK AMA BU LAFLARI YEDİRTMEM KENDIME BİDE BUNCA İNASIN ÖNUNDE TERBIYESIZLIK YAPMA AKKLI OL
Ara
generals_34
ARKADAŞIM KELIMELEREINE DİKKAT ET BURDA HEPİMİZ EÄžLENIYORUZ BİŞİLERİ PAYLAŞIYORUZ BU TAVIR BİRAZ SET OLMADIMI SENCE TAMAM ELEŞTİRİRSİN AYIPTIR YAPTIÄžIN DERSIN BU KADARINIDA HAK ETMEDİM fatih
Ara
generals_34
yinede hepinizden çok özür dilerim keşke bu siteyi hiç keşfetmeseydım ve bunları yazmış olmasaydım uzun zmandır giremıyorum nete özel durumlardna dolayı onun içn bu kdar geç cevap yaza bildim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 440 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 423 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,033 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,234 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,890 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 08:38 PM