:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itiraf Ediyoru
*Asİ-yÜrEk*
Sana yazıklar olsun bunu yaparken hiç düşündünmü acama bu ne der bana diye biri senin gururunla oynasa senin hoşuna gider mi?
Ara
_BarBie_
İtiraf budur beaa itiraf dediiğiin böle olur joker'in dediği ve faruk abimin dedii herşeye eksiksiz katılıorumBig Grin Big Grin Big Grin
Ara
generals_34
Bak Adam Son Noktayi Koydu Ama Genede Aldattiğim Için Pişmanim
Ara
The jøkéЯ™
Hmm iLqinC Big Grin
niyeki ? Big Grin
Ara
piko
aldat aldat sonrada pısmanım de yakısmıyo kardes bır erkege bende erkegım ama ınsan yaparda kızın arkadasıylamı aldatır Big GrinBig Grin
Ara
Yenemuko
itirafa bak diyecek bişey yok hatta değmez bişey demeye böyle yapmaya devam et ne ekersen onu biçersin
Ara
EndLess
Bı Gun Baska Bı kızda Senı Aldatırda..Gorurum Ben Senı o zaman... Sunu ..BıL Dostum...Hıc Bırseyın koymedıgı Kadar .Cok Koyar AldatıLmak..Bu Resmen Karsındakıne ..Sen Çöpsun...DemekLe Aynı..Sey..

Sunu..SöyLım..Pısman..oLur Butun AldatanLar..Ama Gıden Gıtmıstır... DıLerımkı..o Kızın Ahı BuLmaz..Senı..Cunku .Hıc Bır Kadının Ahı Hıc Bı erkekte Kalmaz...SmileSmileSmile

Bunu..Senın BıLecegın İs ama.. Bundanm Sonra Kımseyı Aldatma..Ve Bunu KımseyLe PayLasma....Cunku Yaptıgın ..Benım Gozumde... Ka...PeLıkLE aynı..Degerde.. Ama Degerın onLar Kadar BıLe DegıL..

Kusura Bakma Agır konusurum..Bu KonuLarda CunKu Aynı Seyı Yasadım...ama BıLıyorum kı..ALdatanLarın Hıc Bırı Dayaga ÖLdurmeye..Yada kötu SÖz SöyLemeye Degmez.. Bunu BıLe HaKetmessınız...SmileSmileSmileSmileSmile

Bu Kadar SöLım Gerısını Sen AnLa....SmileSmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
serseri herzamanki gibi dohru konustu serseriye katiliyorum
ayrica pikoBig Grin aldat ama arkadasiylami aldatir haBig GrinBig GrinBig Grin bence hic aldatmicaksinBig Grin ha kizin arkadasiyla ha baska birile farki neyki??Big GrinBig GrinBig Grin tövbe yarabi yaBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Sen birini aldattın tamam şimdide pişmanım diyorsun ama son pişmanlık fayda etmez seni birgün kızın biri aldatsa o zxaman sen ne düşünürsün kendini €C€ arkadaşımızın yerine koy bakalım neler hissedeceksin ben forumda olduğumu ne kadar belli eytmek istemesemde senin bu konun yüzünden forumda olduğum belli aldatmakta aldatılmakta çok çirkin birşey ben seni bunu yaptığın için sadece kııyorum generals.
Ara
~uqqaLa~
Serserié kesnLikLe katıLıyorum

we gerçek şu;

aLdatıLdıgı için Ece'ye deiL böyLe bi durumda oLdugun için SANA acıyorum! Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 414 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 411 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 972 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,175 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,808 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:47 PM