:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
önemli Bişi Sorucam
generals_34
Arkadaşlar Merhaba öncelikle Ya Ben Bi Leptop Aldim Ama Oyunlşari çaliştirmiyor Doru Düzgün Ekran Karti Almak Lazimmi Leptoplara Ekren Karti Takilirmi Bi Bilginiz Varmi çoğuunuzda Yaşamişsinizdir Bu Sorunu Eğer Bi çözüm Bulan Varsa Lütfen Yardimci Olsun şimdiden Teşşekürler
Ara
blue_belial
Aldıgın makıneye baglı sonradan ekran kartı takıp takamayacagın ama RAM ın dusukse o yuzden donma yapabılır
Isletım sıstemın Wındows vıstaysa, Xp ıle degıssen daha ıyı olur. wısta kasıyo makıneyı

ama tabı makıneyı gormeden kesın bısıy dıyılmez, en ıyısı servısıne gotur, nası duzeltebılırsın bı ogren
*Asİ-yÜrEk*
Kardeş eğer makinenin ram düşükse donma yapar işletim sistemin vista ise ve ram düşükse senin yapacağın teke şey xp kurmak ama bilgisayarı yinede görmeden birşey diyemeyiz o bilgisayarı aldığın yere yada yetkili servise götür nasıl ne gibi şeyler yaparak düzeltebileceğin hakkında bilgi al derim.
Ara
generals_34
yok remden değil od düşükte gerçi oyunu kuruyosun bitiyor işi ondan sonra ekran kartınız bu oyuna musait diğil diyor
Ara
The jøkéЯ™
Ekran Kartın kac mb ? Ekran kartını yükseLt O zmn qecer Pek anlamam ama ölE dediqine qÖre Ekran Kartın kaLDırmıyodur .

Ara
piko
kardes malesef laptop un bırtek ram ı degısıyoo Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
play-54
ekran kartını driverı yüklümü
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ekran kartının driver doğru tanıttınmı eğer ekran kartının driver doğru ve tam olarak tanıtılmamışsa ondan yapar.
Ara
play-54
katılıyorum driver!ı kontrol et
Ara
MorciveT
Ekran kartı takamazsın. En azından Türkiye'de. Leptop'u değiştirmen gerekli. Leptop'unun ekran kartı paylaşımlı ise ve grafik özelliği düşükse fazla kurcalamaya gerek yok. Leptopu değiştir.

Tavsiye istersen : Moonster Leptoplar var, bu leptopların özelliği Gt ekran kartlarına sahip olması ve yüksek performanslı bir yapıda toplama olarak yapılmasıdır. Casper-Hp-Dell-Fijitsu gibi markaları rahatlıkla arkasında bırakacak cinste.

Ürünü aldınız diyelim, hoşunuza gitmedi hiç bir sebep göstermeden 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 10:34 PM