:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özelsin....
ÇiLeK
freesiabar.gif
ÖZELSİN BİRTANEM

Sen çölde yasacak yagmur kadar degerli.
Dalinda açmis çiçek kadar güzelsin.
Kaybedilmeyecek kadar önemli.
Kaybedilincede bulunmayacak kadar ÖZELSiN BiTANEM...

freesiabar2.gif

secretslady.jpg

SEVGİYE VARMISIN ?

SEVGi; DÜRÜST VE MASUM,
SEFFAF AMA GiZEMLi,
UZUN AMA GÜZELLiKLE DOLU,
YALANIN VE KÖTÜLÜÄžÜN ULASAMADIGI YOLDUR,
VARMISIN???

secretsheart2.gif

dyinglovebyvodooclownhd9.jpg

'''''''SANA AÄžLARIM''''''

seni helal bildim bu tene,
bak sana ağladım yine;
ellerimde verdiğim güllerin hüznü,
arıyor gözlerim karşımda gülen yüzü;
ve son demde, son nefes de,
seni sarar, sana ağlarım yine....
Ara
ÇiLeK
bekledimum6.jpg

Gözlerini özledi gözlerim...
Kokunu...
Sesini...
Tenini...
Seni...
Seni özledi yüreğim...

Her sabah kuşlar getirirdi düşlerii bana;kanat çırpışlarına kulak kesilir,birden kalkardım yatağımdan hatırlıyorumda...
Her geldiklerinde ve ben her duyduğumda seslerini,sen gelirdin aklıma sevdiğim...

En güzel düşümdün çünkü benim...
Çünkü kuşlar seni getirirdi bana...

Gözlerini özledi gözlerim...
Kokunu...
Sesini...
Tenini...
Seni...
Seni özledi yüreğim...

..................

Sevdiğim...
Ne çok özlemişim demeyi sana...
Sevdiğim,
Sen...
Sen,
Sevdiğim....
Ah!.. Ne çok özlemişim...
...............

Sisler inmeye başladı her gecenin sabaha karıştığı vakitlerde yatağıma...
Kuşlar mı ölüyordu yoksa ben miydim ölen bilmiyordum...
Sisler beni yatağıma mahkum ediordu ve ben her sabah bir kuşu yitiriyordum yatağımın başucunda...

Sen her adım attığında uzaklara, benim penceremdeki bir kuş daha yokoluyor; düşlerim gidişinle karanlığa karışıyordu sevdiğim...

Senin her adımında kanatları kırılıyordu kuşlarımın ve boynu bükük düşüyorlardı yatağımın kenarına...

Ben...
Esir sislerin arasında...

Gözyaşlarım sessiz sessiz akıyor sevdiğim...
Senin gidişine mi sel oluyor yoksa başucumdaki ölü kuşlara mı bilmiyorum..
Gözyaşlarım sessiz sessiz akıyor sevdiğim...
Senin ayak seslerini...
Senin gidişini duya duya...
...........

Gitme diyemedim hiç ardından...
Sessizce dinledim gidişini...
Sessizce bekledim gelmeni...
Ama sen...
Sen hiç gelmedin...
Ve ben...
Ben hep bekledim..
.........

BiLMeZDiM öLüM GeLeCeK GöZLeRiNDeN BaNa!!!
Gözlerin düşlerimdi...
Düşlerim kuşlarda...
Kuşlarım ölü...
Düşlerim karanlıklarda...

Gitme diyemedim hiç..
sustum ve bekledim..
Gitememeni diledim...
Ama sen gittin...
Ve ben...
Bittim...

Gözlerine inandığım, bu yazı sana...
Bekliyorum aynı yerde seni...
Elimde kuşlarım bekliyorum, Belki yine kanat çırparlar diye umut ediyorum...
Belki...
Belki getirirler kanat çırparak seni bana...
Yada...
Sen gelir canlandırırsın onları,düşlerimi hediye edersin bana...
Ara
ÇiLeK
kopyasgiderkenyv9.jpg

Belirsiz bir saat, yeniden dışarı atıyorum kendimi.Aradığımın ne olduğunu bilmeyen yada bilerek inkar eden gözlerle görüyorum cadddeleri. Seni mi arıyorum?

Neden insan istediklerini inkar etmeye zorlanır defalarca.. Neden karşılıksız kalır en değerli dokunuşlar hiç haketmeden? İkimizde birbirimizden habersiz atarız caddelere kendimizi.. Sen ne aradığını bilmeden, hergece tanınmayan silik yüzlerin arasında oturursun sabaha kadar. Bomboş, yapayalnız bir kalabalığın içinde unutursun kanayan yüzünü. Gün doğduğunda iyileştirici uykunun kollarında aydınlanır ruhunun karanlığı, ta ki yeni bir karanlık gelene kadar pencerelerine.. Ben ne aradığımı bilsemde, hiç umudum olmadığını bilerek sarılırım yalnızlığıma. İnsanlardan kaçarak yürürüm caddelerde. Bütün tanımadığım yüzler yalnızlğımı hatırlatır daha da fazla. Bütün adımlar büyütür acıyan yanlarımı yeniden. Hep tükenmiş olarak dönerim suskun bir güne. Hep kaybetmiş ve ağlamaklı..

İtiraf etmekten korkarak başlamayacağız, ruhlarımızı kurtaracak bir aşka. Mutluluk hiç bize ait olmayacak. Ödünç hayatların gölgelerinde izleyeceğiz uzaktan uzağa. Yıllar geçse de umutsuzluk birikintilerine basarak, başı önde, tanınmayan iki yüz görecek insanlar. Sessizliğin içinde, kimsesiz caddelerde gezinen iki yalnız yürek.

[SIZE=5]Soğuk bir gece, kimsesiz caddeler ve iki korkak yürek...

[/SIZE]
Ara
ÇiLeK
akgulerevejv4os4.jpg
Sürgün sevdalarmis payima düsen ben bilemedim...yüregimi bir yabanciya açarken..gerçekleri köreltmis gözlerim,sana alisirken masum hayallerle ben...sen yerine yoklugun sevmisim...ben tanridan bir seni dilemistim,belli ki.... en imkansizi secmisim neden birtanem?.söyle neden?....... neden seninleyken sensizligim?...... mutlusun belki baska bir sevdanin kollarinda,ama ben yoklugunla burada.hergün gelecegin günü beklemekteyim..dualarima ahlar koydum.bana gelmedigin her gece yazilsin diye hesabima..neden hala seni sevmekteyim?bir sevda agliyor simdi avuçlarimda.atsam seni dillerimden..kurtulsam sebebim olan gözlerinden..ben istemez miydim?sirf inat olsun diye sevdama çizik atan yazgima..ama olmuyor sevdigim!.... bir emanet biraktin ki bagrima..aglasam yakarsam......söküp atamam!..... bu emanet can durdukça bagrimda.seni seviyorum bir kere diyemedim ben sana..diyemedim seni ölesiye severken...nasil söylerim sen ihtisaminla karsimda dururken?..... nefesimi alan sen!..... kelimelerimi tüketen sen!..... nasil söylerdim sen gözlerime öyle bakarken?..... nasil nefes alirdim imkansizim karsimda dururken?.... içimi titreten sevdigim!.bir gün olsun bana gelsen..kurtarsan beni bu kahrolasi çaresizlikten..ne hakkin var almaya seni yüregimden?.... nasil olur da yüz çevirirsin.. benden...haketmedim!..haketmedim böylesi sensizligi ben..isyanim tanriya!....... o kadar gücüm yok!..... çikartamiyorum seni kirik kaderimden..... hayat yollarima uçurumlar koymus..... hangi yolu denesem..yokluguna çikar vardigim her yokus...sen sanipta sarildigim sevdalar.meger yazgima isyanim olmus.... ama olsun sevdigim!..... kapinda sana ait bir sevdayla ben..... beni saracagin günü bekleyecegim...... beni sevdamla alip gotürecegin.kimsenin bilmedigi.... bizi bizden alamayacaklari diyarlari bekleyecegim...o gün geldiginde ben sana...geçen zamana inat!..gözlerine baka baka..... hiç korkmadan... sıkılmadan..seni seviyorum diyecegim......... ve o gün ümidiyle ben..... gözlerine sürgün sevdami bekleyecegim..
Ara
_BarBie_
Paylaşımların hepsi güzeldi tşkler ÇiLek...Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:39 PM