:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ajans
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende iyim saqoL Big Grin

:kiyamam:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yenemuko
iltifatlar havada uçuşuor neyse ben araya girmeyeyim şöyle bi geçerken baktım Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Girdin iste butun romantizmin içine ettin Big Grin biz dahada konusamayiz izleniLdigimizi farkettirdin Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Girdin iste butun romantizmin içine ettin Big Grin biz dahada konusamayiz izleniLdigimizi farkettirdin Big Grin

:--/:--/:--/:--/:--/:--/:--/:--/:--/:--/:--/
Ara
djseninim
haır canlar oyunculuktu ama dediğim gibi büyük ihtimal istemiom ben kayıtBig Grin
Ara
Yenemuko
yok inanın izlemiordum geçerken bi baktım hem neden sizi izleyeyimki Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haır canlar oyunculuktu ama dediğim gibi büyük ihtimal istemiom ben kayıtBig Grin

Oyy havan yeter be Big Grin Hangi ajansti o ya Big Grin buarada Fatih slm söyLedimi bana Big Grin
Ara
djseninim
söylemedi shekerim unutmus seni heralde banada çok kızdı canım cumartesi ve pazar günü ulaşamadım öldürcek beniBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ins. Big Grin Tongue

Demek unutmus hee Iyi ztn bende onu izLemeyi unutmustum Big Grin hIhhh
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oyy havan yeter be Big Grin Hangi ajansti o ya Big Grin buarada Fatih slm söyLedimi bana Big Grin

PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ins. Big Grin Tongue

Demek unutmus hee Iyi ztn bende onu izLemeyi unutmustum Big Grin hIhhh

WinkWinkWinkWinkWinkWinkWink;Wink;Wink;WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink;Wink;Wink;WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:33 AM