:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gözlerin Gözlerimde Kaldi
ÇiLeK
Gözlerin gözlerimde kaldı...
bak____.jpg

Geldigin gün ben hayatta merhaba demiştim..o güzel günümde seni karşımda gördüm ne yapıcagımı bilemeden hoşgeldin dedim tokalaştım sonra seni orda öylece bıraktım orda kalmıştın öylece hiç bişey diyemeden..geri döndüm hala orda duruyodun....

Hayatta sevemicem demiştim sevmedigimi sandım seni ama o gözlerin anlam dolu gözlerin varya içimi yüregimi benligi bende aldı işte beni benden götürdü gözlerin...Hiç konuşmadın halbuki konuşucak ne çok şeyimiz var derdin ama konuşamadın gözlerin o anlam dolu gözlerin konuştu..İlk kez birisinin bu kadar anlamlı baktıgını görüyodum sendin sen zaman ilerliyodu zaman geçiyodu ama sen konuşmuyodun karşıma geçmiş gözlerime bakıyodun içimi acıttı kalp atışlarımı arttırıyodu gözlerin ellerim ise buz kesmişti üşüyodum ....Dedigin şey demek istediklerin bogazında dügümlenip kalıyomuş hep ve bana en acıtanı neydi biliyomusun senden sonrası yoktu senden sonrasıda olmıcak ben artık yaşayamam sensiz dedin gözlerin dolduu o an masadan kaldın nedediysen hayır dedim hayır dedim hayır....Gözlerin doluyodu anlam dolu o gözlerin doluluydu artık her sözüm seni acıtıyodu sinirlerin gerilmiştii...

Gözlerin ahh o gözlerin gözlerimde kaldı bu şehirde şimdi sen varsın ....Kar yagıyo bak o kar yagarken suskunca yürümüştük o adalarda birlikte sen gözlerime bakıyodun bense gülüyodum sadece Şimdi heryer sen oluyo gözlerin gözlerimde kaldı Son sözlerin kulagımdan çıkmıyoo....

Doktorlar caddesindeki o bankta otururken yanımıza bi dilenci geldi "Allah sevdigine kavuştursun dedi ve sende ahhh dedin keşke gözlerime bakarak...o anlar gözlerimde hiç gitmiyo sen gitmiyosun gözlerimin önünden..

Ayrılık vakti gelmişti sense suskun yürüşünle yürüyodun durduk ve ben git dedim sana öyle zordu ki git demek o gözlerine bakarak gelmeseydin keşke keşke o gözlerini, görmeseydim keşke...İçimden bişeyler kopup gidiyodu sen sen hiç bişey demiyodun gözlerinden yaş akmıştı artık tutamamıştın o yaşları bense bense hala sıkıyodum kendimi elimi uzattım son kez tuttun ellimi hemen çektim ellerimi elinden sense bırakmak istemedin arkama bakmadan aglayarak uzaklaştım yanından öyle zordu ki öyle zordu o yaş dolu gözlerine bakmak......

Biliyorum sevginden hiç vazgeçmiceksin geliceksin yine biliyorum çünkü o gözlerinde gördüm ben sevgiyi gerçek sevgiyi gözlerinde gördüm ben gözlerinde .......

metinliresimler6qb1.jpg

Gözlerin gözlerimde kaldıı..

ÇiLeK
Ara
ÇiLeK
x1pkeymqm4x8vw1zdnyleqkbs7.jpg
Ara
ÇiLeK
1ne6cu8.jpg

130bx5xo5.jpg
Ara
Böcük
Cok qsL yasmı$sın tatLım..

T$kLer..
Ara
ÇiLeK
Sagol büşraqcım begenmene sevindimm..
Yüreginden mutluluklar eksilmesin canım
Ara
ÇiLeK
Gözlerin gözlerimde kaldı..

Gelmeseydin keşke..keşke yüregimi böyle acıttım o sevgini gözlerinde göstermeseydin keşke....Aldıgın kolye boynumda bu şehirde gezdigimiz sokaklarda sen varsın...Yürüdügümüz,oturdugumuz o bankta sen varsın herşey seni hatırlatıyo silemiyorum gözlerimden gözlerini silemiyorum işte..

Gözlerini gözlerime bırakıp gittin bakışların o anlam dolu bakışların gözlerimde halen sevgin sevgini gördüm gözlerinde işte o an işte o an anladım ki sen sevmişsin gerçekten beni hemde çıkarsız o küçücük yüreginle kocaman sevmişsin delikanlım Gözlerinde gördüm ben gözlerinde...

ÇiLeK
Ara
asi_ve_mai
her gidişin ardından kalandır gözlerinde
bir boş çerçeve
ve avutursun kendini hep o resim var diye
oysa ki senin gördüğündür yanılsamaların....
sen sev yeter her giden mutlaka geri döner....

yüreğine sağlık hilal... çok güzeldi...
Ara
ÇiLeK
Sagol begenmene sevindim...herşey gönlünce olsunn maviye sevdalı güzel insan...Smile
Ara
simla
gidisin.jpg

çok güzeldi yüreğine sağlık canım...
Ara
ÇiLeK
Sagol canım begenmene sevindim...
Ayrıca bu anlamlı resimli şiir içinde teşekür ederim..Herşey gönlünce olsun..

Sonsuz sevgilerim ve saygılarımlaSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eksik Kaldı Xesar 15 982 02-19-2014, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: history
  Kahve Gözlerin deha 8 884 05-12-2011, Saat: 11:45 AM
Son Yorum: deha
  benim aşklarım hep yarım kaldı acemhe 5 888 01-16-2011, Saat: 02:55 AM
Son Yorum: acemhe
  Gözlerin,Ellerin,Sessin Olmadan Nasıl Dayanacagım... ÇiLeK 8 1,232 11-03-2008, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  Her Rüyada Şiir Gibi Gözlerin Firari Fırtına 20 2,320 09-30-2008, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 11:00 AM