:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz Olsaydınız nasıl anlatırdınız?
*Asİ-yÜrEk*
Hani birgün olurda birini severseniz an büyük bir cesaretle aşık olduğunuzu kaykırabilirmisiniz bunu yapmak büyük bir cesaret olarak sayılmalı ne desem aşk nedir bilen varsa bunu daha iyi anlar diyelimki birine aşık oldunuz onun karşısına çıkınca ona ilk sözünüz ne olur pat diye söylermisiniz eğer benim başımdan böyle birşey geçecek olursa yani birisini sever ve aşık olursam karşısına çıktığım an ilk sözlerim şunlar olur pardon bir dakika birşey sorabilirmiyim der ve sözlerime şu şekilde başlarım
"tepkiniz ne olur bilemem ama ben size birşey itiraf etmek istiyorum sizden hoşlandım hatta seviyorum bile diyebilirim."Sizler nasıl söylerdiniz bilmem ama benim başımdan böyle birşey geçecek olsa belirttiğim gibi Aşkımı bu biçimdeki sözlerle sevdiğime anlatmaya çalışırdım şu an bu sözlerim sizlere saçma gelebilir ama ben içimden gelen sözleri yazdım yorum yapın veya yapmayın yorum yapmaya zaten kimse mecbur değil sevgi ve saygılarımla Delikanli_yurek
Ara
Patikli_Penguen
o kişiyi alırdım karşıma
sakın yanlış anlama bu bi teklif deil sadece bilmeni istedim bnm sewgim bni ilgilendirir seni çookk sewiyorum derdim
Ara
spartakus
Aşkta akıl olsaydıSmile Bak arkadaşım aşık oldugunda dil kilitleniyor. söylemek istediklerini genel söyleyemiyorsun. ama anlatıyorsun mutlaka. Gözlerin ellerin durun anlatıyor. ama mutlaka anlıyor karşındaki. ben şuanda aşık oldugum kızla tam 3 saat sohbet ettim ve saçmalayıp durudum ve o kalkarken şunu dedi bu kadar heyecan yapma. anlamışSmile ama işte gözlerime nbakınca kilitlendi dilim. Bence kimse düşündüğünü yapamıyor o anda kendine özgü gelişiyor kelimeler gelişi güzel çıkıyor agızdan konrolsüzce ansızın...
Ara
GCLRNFNS
herkesin kendinr özgü bi deyişi vardır
hüseyinim sen sölersin karşındaki dinler
haz alırsa senindir zaten haz almassada
boşver salla gitsinnn kardeş....

aşk içi sudolu bi havuzdur hüseyinim
içine aptallar düşerrr ama sen sakın haaaa...Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Zaten ben aşka inanmıyorum artık 3 defa yaşadım hep sonu hüzün bence aşk diye birşey yok.
Ara
piko
aslında ben asık olacagımı hıssettıgım an kacarım gerı cekılırım bır daha konusmamak uzare kaybolurum sebebı cok basıt ne karsımdakını kırmak ısterım nede kendımı uzmek ısterım ask cok guzel bısı zamanında yasadım ama cok kotu bır sonu vardı o sondan sora baska sonları kaldıramam anlayacagın ask benım ıcın cok uzak..!
Ara
piko
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten ben aşka inanmıyorum artık 3 defa yaşadım hep sonu hüzün bence aşk diye birşey yok.
asık olacagın ınsanı yanlıs secmıssındır bence
Ara
Aşksı@z
Aşkın ne zaman ve nerede karşına çıkacağı belli deyildir aşk bir misafir gibidir beklemediğin bir anda karşında bulursun.

Benim bir sözüm vardır Aşkı arayan sen olmayacaksın Aşk seni bulacak arayan sen olursan sonunda hüsrana uğrayanda sen olursun. Doğrudur yanlış tır. Bu benim kendi düşüncem.
Ara
kı@ymı@k=)
ben aşık olursammm söyleyemem bee Big Grin zoor birazzz ima ederimm amaa direkk söyleyemem utanırımm Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Aşk utanılacak birşey değilki Merve yani tabii kimse direkt olarak ben sana aşığım veya seviyorum yada hoşlandım diyemez bir an tereddütle mesela ben size uzun bir süredir birşey söylemek istiyorum ama cesaretimi toplayamamıştım ama şimdi söylemek istiyorum diye başlanabilir söze bence.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eşruhumuzu Nasıl Buluruz? Masal_yuzLu 6 1,472 11-24-2010, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: riukeen
  Bir Erkeğin Kızdan Hoşlandıqını Nasıl Anlarız??? DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045 11 1,938 03-04-2010, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: karizmatik_vbulletin3_import15497
  sizcee nasıl?? nesil! 20 1,523 03-30-2009, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Sewdiğimi Sewgilime Nasil Ispat Ederim Lütfen Hemen Yardim Edin duygusuz_adam_38 28 2,620 02-06-2009, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38
  nasıl olacak cehennem22 32 1,783 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:46 PM