:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz Olsaydınız nasıl anlatırdınız?
MaNeSiA
o gelsin sölesin nie ben sölüormBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Asya sende amma yaptın ha diyelimki senden hoşlandı üzüleceğini düşünüp bir türlü söyleyemiyorsa ne yapacaksın?
Ara
kı@ymı@k=)
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşk utanılacak birşey değilki Merve yani tabii kimse direkt olarak ben sana aşığım veya seviyorum yada hoşlandım diyemez bir an tereddütle mesela ben size uzun bir süredir birşey söylemek istiyorum ama cesaretimi toplayamamıştım ama şimdi söylemek istiyorum diye başlanabilir söze bence.

yok yaa söylemem benn anlayabiliyosa kendisi anlasın bananeeee
Ara
karabı@ber
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslında ben asık olacagımı hıssettıgım an kacarım gerı cekılırım bır daha konusmamak uzare kaybolurum sebebı cok basıt ne karsımdakını kırmak ısterım nede kendımı uzmek ısterım ask cok guzel bısı zamanında yasadım ama cok kotu bır sonu vardı o sondan sora baska sonları kaldıramam anlayacagın ask benım ıcın cok uzak..!
KİMİN KARDESİ BEA.ASLANIMMMMMMM:kop::kop::kop::kop::kop::kop:
Ara
..TuuCe..
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten ben aşka inanmıyorum artık 3 defa yaşadım hep sonu hüzün bence aşk diye birşey yok.

snn basından hos olmayan şeyler qectiqi için böle düşünüosun ama sınırlama kendini ask yoktur die bence..
Ara
jovial
O AN GELDİÄžİNDE KONUŞAN DİLİMİZ DEÄžİL KALBİMİZ OLUYO planlar bozuluyo ÖYLECE HİÇ BİŞİY DÜŞÜNMEDEN ÇIKIN KARŞISINA DÖKÜLECEKTİR KELİMELER KENDİLİÄžİNDEN
Ara
blue_belial
ooooff offf....
Seyduna
:$:$:$:$:$:$:$Ben utanIRIM söleyemmKi AnCA o bana İtiraf EDerse bende ÖYle söylerim Yokss hiç bİZAMn söylemem İÇimde kalırrrrSadSad
Ara
yağmur tanecikleriii
AŞK aşk aşkkkk gerçi bu devirde aşk kalmadı yaa menfaat var artık ama ara sıra aşkta göruyoruzz ben sevgılımı kaybettım 3 yıldır kımseye dönüp bakmıyorum öyle güzel gunlerımız oldukı okdar guzel tanıstıkkı aşkkkk çok güzelll heycannn dolu bi hiss yaşamanızı tavsıye ederımmWink allah herkezın gönlüne göre versın (inş)
Ara
hüzünumuttur
bu sözlerin hiç saçma değil hatta bunu sorman senin için hayatın için çok önemli ilk aşkına nediyeceğini nasıl kendini ifade edceğini sorman çok güzeş bişi .bizim böyle sorma imkanımız olmadı. zaten onu ilk gördüğün zaman dersin işte buldum bu benim hayatımın aşkı ona nasıl kendini ifade etmeye gelince ben gittim açık açık söyledim zamanında ,yüzüne karşı ilk görüşte aşka inanırmısın dedim ama 6 sene sora bitti ama inş sonun benim kine benzemez dikkatli oll
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eşruhumuzu Nasıl Buluruz? Masal_yuzLu 6 1,485 11-24-2010, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: riukeen
  Bir Erkeğin Kızdan Hoşlandıqını Nasıl Anlarız??? DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045 11 1,945 03-04-2010, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: karizmatik_vbulletin3_import15497
  sizcee nasıl?? nesil! 20 1,537 03-30-2009, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Sewdiğimi Sewgilime Nasil Ispat Ederim Lütfen Hemen Yardim Edin duygusuz_adam_38 28 2,658 02-06-2009, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38
  nasıl olacak cehennem22 32 1,830 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 08:58 PM