:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne Olur Diyorum Ne Olur
BiRiciGim
SUS nolur! "Gözlerine bakmak geliyor içimden,konuşma sakın.."DİNLE nolur!"Söylediklerimi degil gözlerimi dinle..Sözler sussun bu defa..Sabah olmamalı,gece bitmemeli..Şahit olmalı bu sefer ay,gidişine..Yıldızları tek tek takmalıyım ardın sıra peşine..Gözlerin,gecenin karanlıgını silmeli sözleriyle..Buna rağmen gitmemelisin yine de..Gecenin zifiri karanlıgında mavi gözlerimi ışıldatmadın bu defa..Muhtacım ,ihtiyacım var buna..Şimdilik gitme.."BAK nolur!"İkimizin yüzümüzden ne hale geldi ayrılık!!?Onu bile elimize,yüzümüze bulaştırdık,beceremedik..Ayrılık onurludur..Unutma!!Gittigin zaman geri dönmemelisin ki incinmesin gururu.."YAPMA nolur!"Işıgını durmadan yollamasana gecelerime..Aydınlatmasana her seferinde karanlık gözlerimi.."Ayrılık" bunun adı,gelip durmasana!Her gidişinde şu kahrolası dilimi dizginlesene!Dizginle ki sana "GiTME" demiyeyim..Kabul et artık,ayrıldık biz..Sabaha çıkmayan gecelerimle beni baş başa bırak..Artık durmadan gelipte alışmamı zorlaştırma..Artık hayalerime dokunupta ayrılıgın gururunu kırma!!"OFFFF nolur!"Vurdu yine saat gece yarısına..Geldi yine ağlamaklı ayrılık sarkı tınılarını dinleme zamanı..Hayallerim...!Yalnız ve kimsesiz bırakın beni artık..Getirmeyin gecelerime onu durmadan.."Nolur diyorum, nolur....
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkürler Azra süper bir paylaşımıdı farkındamısın bilmiyorum sana abla demeye alıştığım için birçok kez abla yazıyorum abla deme dediğin aklıma gelince silip Azra yazıyorum.
Ara
BiRiciGim
önemli degil abla diyebilirsin ama ben utaniyomBig Grin ikimizde ayni yasitiz sen bana abla diyon ondan yoksa kizmadim sana yanlis anlama begenmenede sevindim okuyan gözlerine saglik..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yaa şimdi utanmana gerek yok aynı yaşta olduğumuzun bilincindeyim ben saygıdan abla diyordum sana zaten bunu msn de bile belirttim.msn imde hala AZRA CANIM ABLACIM olarak kayıtlısın.
Ara
BiRiciGim
hmm tamam ama ne bilim bi tuaf oluyom sen bana takma isim mi ekledinBig Grin
Ara
BiRiciGim
Ara
BiRiciGim
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Evet takma isim ekledim eğer bir sakıncası varsa takma ismi silebilirim senin sadece söylemen yeterli.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gitme Diyorum Az Daha Kalırmısın ? ROSE 18 1,114 04-13-2022, Saat: 05:33 AM
Son Yorum: wildfang
  Ne olur sus ölüm melegim...... AsLı 6 421 04-12-2022, Saat: 08:22 PM
  Kal Gönlümde Ne OLur Gitme... eRCi 19 635 04-12-2022, Saat: 10:23 AM
  Dön Ne Olur... Yaşatma Bana Bu Acıları... lover 2 351 04-10-2022, Saat: 06:14 PM
  ~~..::S€vm€s€nd€ OLuR::..~~ €BeRimSin 2 322 04-09-2022, Saat: 07:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:40 AM