:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her Bahar Asik Olmadik ki
BiRiciGim
Ben her bahar aşık olurum.
Rüzgar olur yağmur olurum.

Filizlenir anılarda gururum.
Taşar içimden ruhum.

Bu şarkıyı her dinlediğimde insanların her bahar aşık olabileceğini sanırdım, evet belki de bahar ayının bu ilk günlerinde havaların ısınmasıyla insanların içi kıpır kıpır oluyor ama, her bahar aynı şeyi yaşayamaz insanlar, bir kereye mahsustur insanların hayatlarında bir bahar ayında aşık olabilmeleri nerden mi biliyorum, kendimden bende bir bahar mevsiminde aşık oldum ve artık hiç bir bahar ayında aşık olabileceğimi sanmıyorum bir defa yaşadım bu duyguyu bir daha yaşayabileceğimi sanıyorum, işin doğrusunu isterseniz artık yaşamak ta istemiyorum bir kere yaşamış olduğum bu aşk bana bir ömür boyu yetecektir. onunla bir ömür boyu mutluluğu yaşamak her an aklında olduğumu bilmek ve her an aklımda olması bana yetiyor ve artıyor.

SİZLEREDE TAVSİYEM AŞKINIZI BİR BAHAR GÜNÜNDE BULDUYSANIZ ASLA ÜZMEYİN VE TERKETMEYİN ÇÜNKÜ BAHARDA AŞIK OLUNUR. SADECE AŞIK OLUNUR NE FİZİKSEL ÖZELLİKLERİNE BAKILIR NE ZENGİNLİÄžİNE NEDE BAŞKA BİR UNSURA SADECE AŞIK OLUNUR.

Altindir..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Azra hep aynı yorumu yapmaktan sıkılmıyorum ve aynı yorum diyorum ve çok ama çok teşekkür ediyorum.
Ara
BiRiciGim
rica ederimde ben sana bise demistim begenince .. yap diyeBig Grin ama bosver okuyan gözlerine saglikSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Unutmuşum kusura bakma şu an zor günler geçiriyorumda.Hatırlattığın için ayrıca teşekkürler.
Ara
BiRiciGim
rica ederim tsk etin icinde tskBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkür edilmeyecek gibi değil ki..!
Ara
BiRiciGim
Smile sagoll tekrardanBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Y?re?i bahar kokan her anneye:.... eRCi 1 392 04-01-2022, Saat: 10:15 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir dilenciye aşık oldum MaSaL 0 444 01-16-2011, Saat: 12:31 AM
Son Yorum: MaSaL
  Aşik Edebiyati lazmurat 1 415 05-16-2007, Saat: 02:54 PM
Son Yorum: laneth
  bie dilenciye aşık oldum mehmetkılıc 0 395 03-29-2007, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: mehmetkılıc
  mutlaka okuyun aşkım dediğinize bi daha aşık olun mehmetkılıc 2 483 03-11-2007, Saat: 04:16 AM
Son Yorum: roket55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 05:46 PM