:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Yüreğime katsam SAKLASAM ..
ÐŽeşaren
Sıcağımsın… Bitmezim, solmazımsın.. Sevgiye seninle başladık.. Bir koşudu benim için, sevgiyi tanıma koşusu.. Seninle çıktık bu koşuya, seninle tamamlamak isterim..

Sıcaklık deyince sen gelirsin yüreğime.. Sen gelirsin gecelerin arasından, soğukların arasından, yüreğim sıcacık olur.. Sen beni ısıtanımsın, yüreğimi sıpsıcacık eden..

Ellerimin arayıp da bulduğu bırakmak istemediğisin… Bedenimin yarısı, kolumun öteki kolusun.. Beni saran seven, sevgiyi öğretensin..

Sen olunca varsın karlar yağsın sokaklara her yan buz tutsun.. Sen olunca, uzaklar uzak olsun sen yakınsın ya… Zorluklar hep beni bulsun. Sen kolayımsın..

Sen gözüm kulağım aklım yüreğimsin… Tıp tıp eden kalbim.. Kalbimi her gün gençleştiren kanımsın.. Sen benim ilk ve tek sevdiğimsin..

Beni sevginle zenginleştiren, gözlerinle mutlu edensin..
Gözlerinde hüzün görsem hüzünlenirim, sözlerinde acı duysam kırılır, unufak olurum.. Yapışmaz yüreğimin parçaları kırılır da kırılır.. Kötü eser bir sonbahar yeli, yüreğimi üşütür..
Uzanan sıcacık elin beni umutlara götürür. Kırılan her bir parça yenilenir, kıranlar unutulur. Yeniden bir yolculuğa çıkılır senin her bir sözünle …

Bilmem sana “Umut” desem, “Can” desem, “Canım” desem, “Sevgi” desem, “Sevgilim” desem.. Ne desem az sana… Senin sevgine.. “Sıcağımsın” desem.. Isıt beni hep sevginle.
Yanımda ol… Koru kolla beni.. Sar beni tüm üzüntülere destek ol…
Yanı başımda ol… Her zamanki gibi sen ol..
Sevgim açık kollarım gibi… Seni bekliyor.. En güzel sözcükleri söylesem… “Gülücük” desem, “Güven” desem, “Huzur” desem “Güzellik” desem..Daha ne diyeyim Bi tanem “AŞKIM” desem…
Hepsini desem seni tanımlasam.. Yüreğime katsam…… SAKLASAM…
Ara
€BeRimSin
Ne sonra ne önce, şimdi gelsen baksan gözlerime sessizce fısıldasan ruhuma .. Huzurunu yorgan yapsan üzerime, Renkler boyasa yalnızlık ırmaklarını .. Tekrar tekrar Çılgınlık yaprakları dökülse ellerimize ..

Zamanı aşıp gelsen yanıma sokulsan yüreğime, Tutsan bakışlarım …

Sevgiyle, Yüreğine Sağlık Nurum Smile
ÐŽeşaren
Huzurunu yorgan yapsan üzerime, renkler boyasa yalnızlık ırmaklarını.Tekrar tekrar .Çılgınlık yaprakları dökülse ellerimize

Zamanı aşıp gelsen yanıma sokulsan yüreğime, Tutsan bakışlarım …

Yürekler dert görmesin Hasan'ım

Teşekkürler ..
Ara
Firari Fırtına
Alıntı:Bilmem sana “Umut” desem, “Can” desem, “Canım” desem, “Sevgi” desem, “Sevgilim” desem.. Ne desem az sana… Senin sevgine.. “Sıcağımsın” desem.. Isıt beni hep sevginle.

İnsan sevince bir başka oluyor . Onu tarife ne kelimeler ne cümleler yetiyor . Haykırsan da boş , haykırmasanda . Çünkü karşıdakide aynı sen durumunda dona kalıyor . Seviyor ya ...........

Sevg ...
Ara
speedy_girl
“Güven” desem, “Huzur” desem “Güzellik” desem..Daha ne diyeyim Bi tanem “AŞKIM” desem…

T$kLer Nur ' um SmileSmileSmile
Ara
ÐŽeşaren
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnsan sevince bir başka oluyor . Onu tarife ne kelimeler ne cümleler yetiyor . Haykırsan da boş , haykırmasanda . Çünkü karşıdakide aynı sen durumunda dona kalıyor . Seviyor ya ...........

Sevg ...

Ne zaman anlatmaya yetti ki kelimeler, kelimeler adeta kifayetsiz kalıyor.

Yürekten teşekkürlerimi beyan ederim Firarim

Sevgiyle kal
Ara
ÐŽeşaren
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:“Güven” desem, “Huzur” desem “Güzellik” desem..Daha ne diyeyim Bi tanem “AŞKIM” desem…

T$kLer Nur ' um SmileSmileSmile

Rica ederim Aynur'um (:

Ara
K€$K!NßI¢@K
Kelimeler ne kadar kifayetsiz kalsada, anlatilmasi lazim gelen bir cok seyi anlatmaya yeterlidir..

Anlatan birde yuregi sevdali kiz ise cok net anlasilir..

Yuregine bereket guzelim...

SmileSmileSmile
Ara
ÐŽeşaren
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kelimeler ne kadar kifayetsiz kalsada, anlatilmasi lazim gelen bir cok seyi anlatmaya yeterlidir..

Anlatan birde yuregi sevdali kiz ise cok net anlasilir..

Yuregine bereket guzelim...

SmileSmileSmile

Birde senin o yüreğin güzelliğini anlatmak vardı :.)

Yüreğindeki o sımsıcak sevgi daim olsun 'Sevdalısı'

Özledim seni Smile
Ara
elhan
çok gerçek yazirsin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kanayan yüreğime aldırma... ROSE 19 1,228 04-14-2022, Saat: 08:11 AM
Son Yorum: wildfang
  yüreğime iyi bak emi!!! milagros 9 493 04-13-2022, Saat: 07:24 PM
Son Yorum: wildfang