:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
piranalar(+16)
YARGIÇ
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ondan anca corba kepcesi olur Big Grin

du bakim omurdalar?mla ne yapcan ?orba i?erken ben sana mail atar?m ?b?r taraftanBig Grin Big Grin Big Grin

from:cehennem
to:d?nya cesur_18

konu:bo?az?nda kals?n in?allahBig Grin Big Grin
Ara
soyle
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:du bakim omurdalar?mla ne yapcan ?orba i?erken ben sana mail atar?m ?b?r taraftanBig Grin Big Grin Big Grin

from:cehennem
to:d?nya cesur_18

konu:bo?az?nda kals?n in?allahBig Grin Big Grin

zuahaha olum corba dioz likir likir bogazimdan gecer bogazimda kalmaz yani her icimdigimde de seni hatirlar ahh ne gunlerdi der efkarlanip duvara firlatirim seni Big Grin
Ara
YARGIÇ
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zuahaha olum corba dioz likir likir bogazimdan gecer bogazimda kalmaz yani her icimdigimde de seni hatirlar ahh ne gunlerdi der efkarlanip duvara firlatirim seni Big Grin

olum d?n?p d?n?p ?arpar?m sana bende Big Grin Big Grin
?b?r tarafa geldiinde napacan Big Grin Big Grin Big Grin
cehenneme ho?geldin cesur kemiklerim nerde bakim :mad:
ehueheuheeuuehueheueheheheuhee:mad:
dilin s?r?emesin sak?nBig Grin
Ara
soyle
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olum d?n?p d?n?p ?arpar?m sana bende Big Grin Big Grin
?b?r tarafa geldiinde napacan Big Grin Big Grin Big Grin
cehenneme ho?geldin cesur kemiklerim nerde bakim :mad:
ehueheuheeuuehueheueheheheuhee:mad:
dilin s?r?emesin sak?nBig Grin

yaf kemigi ne yapcan burda bana lazim sen ruhunla idare et hade hade bisey olmaz yeri gelince sende benimkini kullanirsin
Ara
YARGIÇ
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaf kemigi ne yapcan burda bana lazim sen ruhunla idare et hade hade bisey olmaz yeri gelince sende benimkini kullanirsin

?ok c?mertsin karde?im merak etme ben senin kemiklerini ?b?r tarafta bo?az?ndan ?eker al?r?mBig Grin Big Grin
Ara
kankiler
igren? malukatlar ya pislik seyler
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:44 AM