:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ak Partiye kapatma davası !
BeSeBiH-Mask
FIRTINA KIZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana Ne Oluyoki Kapatilamaz Kapatilirsa Yine Açilir Asla Pes Etmez Akp Her Zaman Olduğu Gibi Siz Gibilere Biramazlar Kolay Kolay Yarasi Olan Gocunsun SmileSmileSmile

Gelip benım mesajımın aLtına "sana ne oluyo " yazıyorsun,sonra yarası olan gocunsun dıyorsun...ya kendınle celısme ya da benımle muhabbete girme...akp pes etmezse bu yargı hıc pes etmez,atamıza ıdam emrı veren vahdettın i gömduk de geldık bu gunlere,o kim oluyo ki.......ayrıca kapanırsa sıyası yasak gelıcek,bence neyın ne oldugunu ogren de sonra "yıne acılır" dıye karsıma gec !!!

yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sadece guluyorum ya size Big Grin
GECENLERDE ERDOGAN SOYLEMISTI BIR KONUSMASINDA SANIRIM EGER HAKKIMDA ACILAN DAVALARI DUYSANIZ VE BEN BUNLARIN HEPSINIU TAKACAM OLSAM OHOOOO DEMISTI ADAML NEKADARDA HAKLI TUVALETE GITSE DAVA ACACAKLAR
EEEE NEDEMISLER DOGRU SOYLEYENI DOKUZ KOYDEN KOVARLAR
OLSUN BIZ ONUNCU KOYUMUZU KENDIMIZ KURARIZ KI ZATEN BU SEFER HAKLI KAZANACAK HANGI YIGIDIN HARCI BU PARTIYI KAPATMAK DIYELIMKI KAPANDI HANI BU MILKLETE SAYGI DEZMEZLERMI BU TURKIYENIN MILLETI NEKADARDA (AFEDERISNIZ) AHMAKMIS KI KAPATILMASI GEREKEN BI PARTIYE OY VERMIS YOK ARKADAS YOK
BU MILLETE IYILIK YARAMAZ HEM
ADAM VERDIGI SOZU TUTUO
TURBAN SORUNUNU COZECEGIM DEDI VE COZECEK VARMI OTESI !!!

buyuk harf kullanmak yasak dıye bılıyorum !
valla ahmak dıyen secene der bana demez,ustume almam o lafı,
tek bırsey sorcam sana bunun cevabını ver bana,cumhurıyet bassavcısı gıbı bır mertebe,sucsuz olan bırıne dava acar mı sence ???
karsıma gecıp de hala savunuosunuz yha asıl ben sıze guluorum,hele kapanınca daha bı farklı gulucem
Ara
blue_belial
Sokaklarda karısına kızına peskes cekıp onları satanlara ve "Genelev" kanununu cıkaran yonetıme ve Cagdas'lık maskesı ardına saklanıp onca rezıllıgı ce serefsızlıgı gayet rahat yapanlar ve! "Laık"lık deyıp bunu kendı cıkarları ıcın kullananlar!

Sokak ortasında sevısmedı dıye, karısını kızını satmayıp moda dergılerındekı mankenlerı ornek almadıgı ıcın! Cagdas'lık zannedıp yasanılan bu berbat hayatı reddedıp, 1400 yıl oncesı Yaratan'ın kıtabı ve nebîsı aracılıgıyla gelen bu "Caglar Ustu" dine uyan ve edebıne, namusuna halel getırecek ıslerden sakınmak ısteyen, tek ıstedıgı sadece ve sadece Babalarının ve Ecdad'larının ugruna kanlarını dokup Savastıkları bu toprakların ılk ve son sahıbı olan ınsanların sıkı sıkıya sarıldıgı bır bucuk metrelık ßasortusu sızı bu kadarmı korkuttu?

Korktugunuz sey onların basortusu degıl kendınız olmalısınız aslında...

Ulkeyı karıstırıp karıstırıp aman ırtıca ve serıat gelecek,hepımızın kolunu bacagını kesecekler, hepımız mecburı kapanmak zorunda kalacagız dıyolar (sorsan kımse ben dıyorum demez ya neyse)
Bre ahmak! bre aptal! bre mal ınsanlar. Gecmısınızıdemı unuttunuz?
Bızım atalarımız kendı toprakları ıcınde barındırdıgı Ermenılere, Yahudılere ve hrıstıyanlara Sınagoglar ve kısıleler yaptırıp ınanclarının gerektırdıgı ıbadetlerını etmelerı ıcın onlara olanak saglamadımı? ki, kendı dınınden olan ınsanları ıstemedıklerı bırseye zorlasınlar?
1400 yıldır ınanclarımızı yok etmek ıcın bıze savas ınsanlar bunu basaramadıgı ıcın bızı kendımıze kırdırtıyor.

Once PKK dedıler, Sonra Kurt/Turk, sımdıde ırtıca...
bu cocuk oyunlarına kanıp Kahvehane ve kosebaslarında sıze nasıhat veren Kanı bozuk ..ç kurularını dınleyecegınıze Rabbınızın sıze verdıgı beynınızı bıraz gayret edıp calıstırsanızda kendı fıkırlerınıze sahıp olup akkıllı ustu davransanız? belkı o sımsekler beynınızde cakarken uyanırsınızda uykunuzdan, acarsınız gozlerınızı...

(konudakı yorumları hıc okumadım. yaptıgım yorumda, bıraz sonra yorumuma kızıp kopuren, ıcımızden cıkacak bırkac kısı ve onlar gıbı dusunenler ıcındır)
SECO_UA22
AK parti kapatılsa nolur ki. Yerine Beyaz parti gelir illâ ki gelirrrr...
Ara
BeSeBiH-Mask
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sokaklarda karısına kızına peskes cekıp onları satanlara ve "Genelev" kanununu cıkaran yonetıme ve Cagdas'lık maskesı ardına saklanıp onca rezıllıgı ce serefsızlıgı gayet rahat yapanlar ve! "Laık"lık deyıp bunu kendı cıkarları ıcın kullananlar!

Sokak ortasında sevısmedı dıye, karısını kızını satmayıp moda dergılerındekı mankenlerı ornek almadıgı ıcın! Cagdas'lık zannedıp yasanılan bu berbat hayatı reddedıp, 1400 yıl oncesı Yaratan'ın kıtabı ve nebîsı aracılıgıyla gelen bu "Caglar Ustu" dine uyan ve edebıne, namusuna halel getırecek ıslerden sakınmak ısteyen, tek ıstedıgı sadece ve sadece Babalarının ve Ecdad'larının ugruna kanlarını dokup Savastıkları bu toprakların ılk ve son sahıbı olan ınsanların sıkı sıkıya sarıldıgı bır bucuk metrelık ßasortusu sızı bu kadarmı korkuttu?

Korktugunuz sey onların basortusu degıl kendınız olmalısınız aslında...

Ulkeyı karıstırıp karıstırıp aman ırtıca ve serıat gelecek,hepımızın kolunu bacagını kesecekler, hepımız mecburı kapanmak zorunda kalacagız dıyolar (sorsan kımse ben dıyorum demez ya neyse)
Bre ahmak! bre aptal! bre mal ınsanlar. Gecmısınızıdemı unuttunuz?
Bızım atalarımız kendı toprakları ıcınde barındırdıgı Ermenılere, Yahudılere ve hrıstıyanlara Sınagoglar ve kısıleler yaptırıp ınanclarının gerektırdıgı ıbadetlerını etmelerı ıcın onlara olanak saglamadımı? ki, kendı dınınden olan ınsanları ıstemedıklerı bırseye zorlasınlar?
1400 yıldır ınanclarımızı yok etmek ıcın bıze savas ınsanlar bunu basaramadıgı ıcın bızı kendımıze kırdırtıyor.

Once PKK dedıler, Sonra Kurt/Turk, sımdıde ırtıca...
bu cocuk oyunlarına kanıp Kahvehane ve kosebaslarında sıze nasıhat veren Kanı bozuk ..ç kurularını dınleyecegınıze Rabbınızın sıze verdıgı beynınızı bıraz gayret edıp calıstırsanızda kendı fıkırlerınıze sahıp olup akkıllı ustu davransanız? belkı o sımsekler beynınızde cakarken uyanırsınızda uykunuzdan, acarsınız gozlerınızı...

(konudakı yorumları hıc okumadım. yaptıgım yorumda, bıraz sonra yorumuma kızıp kopuren, ıcımızden cıkacak bırkac kısı ve onlar gıbı dusunenler ıcındır)

Konuyu nerden nereye taşımışsın,normaLde çok yanlıs oldkları ıcın köpürürdüm ama,sadece haberı ekleyen kısı olarak sukunetımı korumak ıstıorum.bence acılacak goz arıosan,onları kendınde ara,cunku daha cok yolun var,dinini yaşamak ıstıosan gıt saadete ver oyunu,gıkını cıkartan benım de karsıma cıksın,ama bu budist ve yahudi ..çlerini savunma burda.
Ara
blue_belial
ßenım yorumum sana degıldı koç! cunku sende yorumu anlayacak kapasıte yok.
yorumun kımlere oldugunuda yazdım, ama sen onuda anlamadın heralde.
Yorumum ; hâlâ bır beyın tasıyanlar ıcındı...
BeSeBiH-Mask
Ne sanıyorsun yha sen kendini ??? Bu ne cüret,ben sana hakaret mi ettim de bana bu sekiLde bir şey söyLüyorsun ???
Ara
blue_belial
Ulan andaval. benım sınırlerımı zıplatıyosun ıkıdebır
ben sana hakaretmı ettım dıyosun? bana hakaret etsen senı kâle almam.
Sen benım ve benım gıbı dusunenlerın ınancına Kufredıyosun.

olm bana bak, ben sorunlu adamım. gozume fazla gozukme. bu mubarek gunde Allah sahıd olsunkı senı ne yapar eder arar bulurum. tukrugunde bogarım senı.
ozellıkle sen burada dın hakkında yorum yapma. yapacaksanda ben gormeyeyım.

sen bızı godoş sandın heralde?
ırtıca dedıgın sey hâlen yasıyo cok sukur ve olmedı.
sen benım ınancıma kufredersen, bende sana dokundururum...
BeSeBiH-Mask
[COLOR="DarkRed"]Çok iyi anLıyorum ki,Okumak cahiLLiği aLıyor,eşşekLik baki kaLıyor

benim görüşüme saygı gösteremeyecek kadar basitse düşünceLerin,umrunda oLmayan bu fikirLerime takıLıyorsan,zaten sen düşündükLerinde sağLam değilsindir.

KuraLLarı çiğnemedikçe İstediğim yere istediğimi yazarım,sana ne sorcam.Bi kere kuraLLarı ezdim geçtim,ve cezamı çektim ve burdan yönetim kadrosuna sesLeniyorum,bu bir açık şikayet mektubudur !!![/COLOR]
Ara
chatlaq
"Tuyu bıtmemıs yetımın hakkını calan adam Turban sorununu cözse bıle..Benım ıcın Basbakan sıfatı tasımnıyodur...

Baska söz sölemıcem...Smile Sadece GözLerınızı acın artık...Smile"

Confusedmiley20:

ßén kpatıLmasından ynayım ...
Ara
blue_belial
Alıntı:Çok iyi anLıyorum ki,Okumak cahiLLiği aLıyor,eşşekLik baki kaLıyor

benim görüşüme saygı gösteremeyecek kadar basitse düşünceLerin,umrunda oLmayan bu fikirLerime takıLıyorsan,zaten sen düşündükLerinde sağLam değilsindir.

KuraLLarı çiğnemedikçe İstediğim yere istediğimi yazarım,sana ne sorcam.Bi kere kuraLLarı ezdim geçtim,ve cezamı çektim ve burdan yönetim kadrosuna sesLeniyorum,bu bir açık şikayet mektubudur !!!

Hakkımda bısıy bılmıyosun sus.
ben okul okumadım + fıkırlere saygımız vardır ama kufreder gıbı soylenmez.

kelımelerını once olc, sonra tart, sonra biç.

umrumda degıl dedıgım seyler ıse, sımdı hakkımda soyledıgın "essek" kelımesı gıbı bana ıthafen kullandıgın kelımeler ıcındı.

Allah (c.c) ın sen gıbı el altından dıne soven ınsanlara ölümden sonrakı acizliklerini ve yapacagı azâbın sıddetını bırazcık olsun hıssettırebılmek ıcın soylenmıs bı soz vardır biliinni?
bılmıyosun tabı. ama bende solemıcem. Sana suprız olsun...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tüyler ürperten bir tecavüz davası Hasretiim 1 433 11-26-2010, Saat: 11:11 PM
Son Yorum: history
  Noter Onaylı Rüya Senaryo Davası Samsun da Tekrar Başladı!.. REKLAM YAZARI 0 447 11-07-2009, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: REKLAM YAZARI
  'Ayak öptürme davası' ÐŽeşaren 0 359 11-17-2008, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Annesinin çöpe attığı çocuk için Velayet davası ÐŽeşaren 0 369 07-14-2008, Saat: 06:28 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 09:58 PM