:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ak Partiye kapatma davası !
PeTeTonG
kapanması taraftarıyım Big Grin
Ara
PeTeTonG
mahaşallah nekadar çok siyatetçi arkadaşlarımız varmış ta haberimiz yok...
herkezin bi işi var dimi ?
Ara
history
PeTeTonG Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mahaşallah nekadar çok siyatetçi arkadaşlarımız varmış ta haberimiz yok...
herkezin bi işi var dimi ?

Demekki Forumun eksiği SİYASET bölümüymüş, e sizde açıverin reytingler tavan yapsın.....iş, hakgetire....:tey:
Ara
BeSeBiH-Mask
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne olduu kaninami dokundu !!!

[COLOR="DarkRed"]YağLar eridi desek daha doğru oLur ((::

ArkadaşLar cumhurbaşkanı ve başbakan çıkardı diye kapatıLmama Lüksü yok hiç bir partinin,sayısaL cogunLugum var diye anayasayı kendine oyuncak yapıp,orasıyLa burasıyLa oynarsan,anayasa da kendıni koruyan yasaLardan faydaLanır ve karsına cıkar.

mantıkLı düşünürseniz,yaptıkLarı doğru oLan birisine dava açıLmayacağını,bi yanLışLık yapıyor oLsa gerek ki bu duruma geLdiLer diyebiLmeLisiniz[nerde o günLerr]Kimse keyfe keder parti kapatma davası açmıyor,ortaLık kanıt kaynıyor.[/COLOR]

üLkenin yakLa$ık yaRıSının deStekLediqi 1 parTi kapatıLırSa di€r üLkeLer ßize ßa$ka ßieRiyLen güLeR ALLaama

Bence üLkenın yarısına güLmeLeri daha mantıkLı,çünkü ben aynını yapıyorum (::
Ara
by_lanet_li
eeee kapandı kime oy vericeksini denemdiğiz parti kaldımı sırtımıza binmeyen kalmadı zaten varmı şuna oy verilim onlar binmedi sırtımıza diyen varsa söylesin bakalım....
CaNaT
Ak parti diyelim ki kapatıldı peki ne değişecek ?
Ak parti gider pak parti gelir ne değişir ki bu zamana kadar hep bu şekilde olmadı mı ?
Peki ya Türkiye adına kaybedilecekler az mı çok mu kişiye göre değişir tabi bu cevap ama
Ben partinin kapatılacağını pek sanmıyorum kapatılsa da sonucun pek değişeceğini sanmıyorum
başka bi isimle hükümeti tekrar aynı parti mensupları kuracaklar sonuc yine aynı
sıfıra sıfır elde var sıfır
Ara
BeSeBiH-Mask
[COLOR="DarkRed"]Merkez yürütme kuruLu ve bazı parti mensupLarının siyasi ceza aLması gündemde,5 yıl siyaset yasağı.Eğer bu yasağı aLırLarsa komedi o zaman başLayacak.

Çünkü bugun mecLisde buLunun akp vekiLLerinin 300 küsür tanesinin arkasında soruşturma davaLarı mevcut.Bunlara sayın cumhurbaşkanı ve başbakan da dahiL.YasakLanırsa eski bir başbakanı hapishanede görmek her ne kadar reziL bi durum oLacaksa da,kendi yaptıkLarı yüzünden girecek oLması sadece kendi reziLLiğindendir.

[/COLOR]
Ara
GeCeı@Şžı@Äžı@
Sana Ne Oluyoki Kapatilamaz Kapatilirsa Yine Açilir Asla Pes Etmez Akp Her Zaman Olduğu Gibi Siz Gibilere Biramazlar Kolay Kolay Yarasi Olan Gocunsun SmileSmileSmile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
sadece guluyorum ya size Big Grin
GECENLERDE ERDOGAN SOYLEMISTI BIR KONUSMASINDA SANIRIM EGER HAKKIMDA ACILAN DAVALARI DUYSANIZ VE BEN BUNLARIN HEPSINIU TAKACAM OLSAM OHOOOO DEMISTI ADAML NEKADARDA HAKLI TUVALETE GITSE DAVA ACACAKLAR
EEEE NEDEMISLER DOGRU SOYLEYENI DOKUZ KOYDEN KOVARLAR
OLSUN BIZ ONUNCU KOYUMUZU KENDIMIZ KURARIZ KI ZATEN BU SEFER HAKLI KAZANACAK HANGI YIGIDIN HARCI BU PARTIYI KAPATMAK DIYELIMKI KAPANDI HANI BU MILKLETE SAYGI DEZMEZLERMI BU TURKIYENIN MILLETI NEKADARDA (AFEDERISNIZ) AHMAKMIS KI KAPATILMASI GEREKEN BI PARTIYE OY VERMIS YOK ARKADAS YOK
BU MILLETE IYILIK YARAMAZ HEM
ADAM VERDIGI SOZU TUTUO
TURBAN SORUNUNU COZECEGIM DEDI VE COZECEK VARMI OTESI !!!
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sadece guluyorum ya size Big Grin
GECENLERDE ERDOGAN SOYLEMISTI BIR KONUSMASINDA SANIRIM EGER HAKKIMDA ACILAN DAVALARI DUYSANIZ VE BEN BUNLARIN HEPSINIU TAKACAM OLSAM OHOOOO DEMISTI ADAML NEKADARDA HAKLI TUVALETE GITSE DAVA ACACAKLAR
EEEE NEDEMISLER DOGRU SOYLEYENI DOKUZ KOYDEN KOVARLAR
OLSUN BIZ ONUNCU KOYUMUZU KENDIMIZ KURARIZ KI ZATEN BU SEFER HAKLI KAZANACAK HANGI YIGIDIN HARCI BU PARTIYI KAPATMAK DIYELIMKI KAPANDI HANI BU MILKLETE SAYGI DEZMEZLERMI BU TURKIYENIN MILLETI NEKADARDA (AFEDERISNIZ) AHMAKMIS KI KAPATILMASI GEREKEN BI PARTIYE OY VERMIS YOK ARKADAS YOK
BU MILLETE IYILIK YARAMAZ HEM
ADAM VERDIGI SOZU TUTUO
TURBAN SORUNUNU COZECEGIM DEDI VE COZECEK VARMI OTESI !!!

Tuyu bıtmemıs yetımın hakkını calan adam Turban sorununu cözse bıle..Benım ıcın Basbakan sıfatı tasımnıyodur...

Baska söz sölemıcem...Smile Sadece GözLerınızı acın artık...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tüyler ürperten bir tecavüz davası Hasretiim 1 432 11-26-2010, Saat: 11:11 PM
Son Yorum: history
  Noter Onaylı Rüya Senaryo Davası Samsun da Tekrar Başladı!.. REKLAM YAZARI 0 446 11-07-2009, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: REKLAM YAZARI
  'Ayak öptürme davası' ÐŽeşaren 0 359 11-17-2008, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Annesinin çöpe attığı çocuk için Velayet davası ÐŽeşaren 0 368 07-14-2008, Saat: 06:28 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-23-2024, 03:21 PM