:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türk Komandolarımızın Öldürdüğü Teröristler[+18]
BiRiciGim
Doğu Tarafında Mucadele Eden Türk Komandolarımızın Öldürdüğü Teröristler..
...........Yurdunu,Vatanını Koruman İçin Ölüme Atılan Komandolarımız.........

011dnws7bc0.jpg

025rd1gn2ec1.jpg

046wqqm8up4.jpg

terorist012ip3cogt6ln0.jpg

terorist028rq5jrhj3zi8.jpg
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Azra teşekkürler arkadaşım yurdumuzun komandoları vatanı için çarpışan birer kahramandır fakat resimler korkunçtu paylaşımın için teşekkürler ellerine kolların gözlerine gönlüne yüreğine emeğine altın kalbine ve canına sağlık.
Ara
MaNeSiA
ben bunların hepsini gördüm yüzlercesi yan yana sıralanmıştı ve ceset torbalarına konmuş askerlerimisde başlarındaydı
allah beter etsin daha ne denirki
Ara
BiRiciGim
ben tesekür ederim delikanli yürek bakan okuyan gözlerine saglik
manesia aynen allah beter etsin bu daha neki ben olsam parca parca dorardimBig Grin
Ara
c.uslu
daha beter olsunlar pis teroristler kalpazanlar bu dünya ne onlara kalıcak ne bize nolurdu insan gibi yaşatıp ecelleriyle ölselerdi kaşınıolar kendileriii başka biri olsa insan sonuçta kıymamaları lasımdı derdim ama bunlar insanlık dışı yaratıklar oldukları içinn hepsi Allah'ından bulsunlar
Ara
Patikli_Penguen
ohhhhhhh beter olsunlar inş abilerimizi kardeslerimizi eslerimizi herseyden önmlisi watanımızı almak öle kolay deil anlasınlar artık yaaaaa Angry AngryAngry
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Canları çıksın beter olsunlar bizim vatanımızı kimse elimizden alamaz.
Ara
ѕqρα кJмя
0ha en sondakı serefsızın kafasına basmıslar heralde Big Grin

hakedıyolar ama serefsızler,beter olsunlar
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:0ha en sondakı serefsızın kafasına basmıslar heralde Big Grin

hakedıyolar ama serefsızler,beter olsunlar

Bu daha birşey değil sana katılıyorum ve şunu ekliyorum bunları döner bıçağı ile dilim dilim doğrayıp köpeklere yem etmek daha iyi olur.
Ara
ZeNabiN
bir insanın ölümüne hiç bu kadar sewineceğim aklımın ucundan geçmezdi.... Allah cezalarını versin hem burd hem diğer dünyada
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 08:00 AM