:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırgınım hayat sana ....2
djseninim
Gecen günler oldu bitmeyen saatler pişmanım çok .....

Keşke söylemeseydi....Tamer birgün çiğdemle konusurken arkadaşları kiminle konuştuğunu sormuş ....Kimse bilinmez o iğrenç kişi şöyle bir tabirde bulunmuş... ARKADAŞININ ESKİSİYLE...Tamerinde canı yandı ve kaldıramazdı bu lafı...Olmaz dedi çiğdeme çiğdem bahaneler uydurmaya çalışıyordu biten bir şey niye abartıyosun diye ama fayda etmiyordu...Doğru uyarmıştı belki onu ama aşk söz dinler mi....Zamana bırakalım dedi tamer Çiğdem bekledi uğraştı ama olmadı hep olmaz .... Zordu belki durum eski tameri özlüyordu belki seviyordu çok yanlış mı tanımıştı ...Görüşmeyelim dedi çiğdem bir daha tabi 2-3 gün sürdü ...Dayanamadı ...Ve hiç beklemediği bi anda birşey duydu tamer başka biriyle birlikteydi ...O an neler hissetti bende bilmiyorum zordu çok zor ...Üzülmeye çalıştı...Çok seviyordu çiğdem ...İnanmadı biraz ona belki yalan söylemiştir dedi...Bir gün tamerle telefonla konuşurken bi arkadaşının ablası istedi telefonu verdi çiğdem ...Tamere çiğdemin ilk defa birini böyle sevdiğini söyledi ısrarla anlatmaya çalıştı...Tamerde daha fazla dayanamadı başka biriyle birikte olmadığını çiğdemi sevdiğini söyledi ama olamz dedi...Sonra kapattılar telefonu ve çiğdem bunu duyunca sevinmişti çok sevinmişti ..Ama bekledikleri olmadı tamer bi daha görüşmeyelim dedi çiğdem biliyorduki bu sözden dönmeyecekti...Msn ni sildi çiğdem tekrar ekledi telefonlara cevap verilmeyince tekrar aradı kabullenmedi..Bi çare arkadaş kalalım dedi tamer yine istemedi...Ve birgün arkadaş olmayı kabul etti ... Ama birgün sürdü bu çiğdemin sinirleri iyice bozuldu üstüne bide bi kızla beraber görüncü ne yapacağını bilmiyordu artık ...Vazgeçmeliydi ama nasıl ...Bi süre aramadı ..Hala seviyordu ama nefretle karıştı sevgisi hem ondan nefret ediyor hemde deli gibi aşıktı hala ....Birgün şöyle bir mesaj attı ona...Bİ şarkı sözüydü..."yerden göğe kadar haklıydım sevdim çünkü çok farklıydın farkın ş..rf.z olmanmış".Kim bilir Tamerin hayatında kaç çiğdem daha vardıda ondan geldiğini anlamamıştı ...Çiğdem bi oyun yapmak istedi başka bir msn adresi açarak ekledi onu ..Başka tanıttı kendini ..Çiğdem belki beni biraz sevmiştir sandı ama sevmemiş hiç meğer ..Bir kaç gün bu oyun böyle devam etti ..Sonra söyledi
..Tamer uğraşmamasını olmayacağını söyledi ..Çiğdem hala seviyordu ama ..Yeter artık sevmiyorum seni dedi...Tamerin çok umrundaydı sanki ... Ve devam ediyor belki hala olaylar burda bitmedi bu hikaye ama belkide bir ümit biti burda bir sevda

sayfa 2
Ara
HIÇKIRIK
ya sanki ben bu hikayeyi duydum biyerdenBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinee devamıSmile
Ara
djseninim
ee dedim dimi gerçek bir olayBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkesin kendi hayat Hikayesi PrinceSs 3 727 04-10-2022, Saat: 03:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Kırgınım hayat sana .... djseninim 4 765 03-14-2008, Saat: 01:05 PM
Son Yorum: djseninim
  Hayat derinsu 0 637 01-20-2008, Saat: 05:40 PM
Son Yorum: derinsu