:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu resme bakan intihar ediyormu?!!!
ahmet
bencede çok saçma..paylaşımın için de sağol
Ara
w00w
yorum yoq. tek kelimeyle SAÇMA Big GrinBig Grin
Ara
cadım_
tskler ama cok sacma yaff=)
Ara
Firari Fırtına
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gizemlirv1.jpg

bu resme s?rekli bakan bir ki?i bir m?ddet sonra intihar e?ilimine giriyormu?,,bence sa?ma ve ben uzun bi s?re bakt?m ve hi?bi?ey olmad? bide siz bak?n bakal?m ne olacak..intihar e?i?ine gelecekmisiniz..????Big Grin ( bu arada intihar eden olursa l?tfen yazs?n..?? Big Grin ) buda i?in ?akas? tabiki..!!!

Tatl? bela ....

O intihar edenlerin sebebi ne biliyormusun .. Hayatlar?nda b?yle g?zel bir k?z arkada?lar? yada yak?n? olmad???ndand?r . Elbette geri kafa mant??? ...

Dipnot : Senin intihar etmemen normal ??nk? sen bir cad?s?n SmileSmile hehe
sensizlik_ölüm
Şey Olabİlİr..resİmde Psİkolojİk Bİ Baski Olablİr..gÜzellk Falan Deİlde..hanİ ÜÇ Boyutlu Resİmler Vardir Arkasini GÖrmek İstedİĞİnİ GÖrÜrsÜn..buda ÖÖle BİŞe..resİme Baktim İÇİm Karardi..renklerİn BoĞukluĞundan..psİkolojİk Baski Yapior.dİkkat Edİn..yanİ İntİhar Ettİrecek Kadar Deİlde Ama İÇİme Sikinti Verdİ Yaa..delİmİyİm Neyİm Ben OzamanSmile
Ara
RomantiK_Genç
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gizemlirv1.jpg

bu resme s?rekli bakan bir ki?i bir m?ddet sonra intihar e?ilimine giriyormu?,,bence sa?ma ve ben uzun bi s?re bakt?m ve hi?bi?ey olmad? bide siz bak?n bakal?m ne olacak..intihar e?i?ine gelecekmisiniz..????Big Grin ( bu arada intihar eden olursa l?tfen yazs?n..?? Big Grin ) buda i?in ?akas? tabiki..!!!

Tutun Beni ?ntihar a gidiyorum Big Grin benim bi b??ak olcakd? nerde Smile
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmile........... Yahu dsur yahuuu tatlı bela şaka yapmışdı SmileSmile
Firari Fırtına
Tatlı belam intiharmı etti yoksa Sad ayy kıyamam kıyamam Smile Smile Kıydım gitti ...
RomantiK_Genç
ya durun bnm bıçak paslanmış paslanmış bıçakla gitmek istemiom tahtalı köye varmı cebinde tırnak makası olan felan Smile
Firari Fırtına
Olmazmı SmileSmile yada tornavida verim sana Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Resme Dikkatli Bak?n ... Firari Fırtına 3 829 04-03-2022, Saat: 08:29 PM
Son Yorum: wildfang
  ?ark?lar Resme Geldi tatlı_cadı 12 1,126 03-31-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  intihar ettiren resim... Masal_yuzLu 49 3,098 04-01-2008, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi