:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen vurdunda ben öLmedim mi ?
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DioSunn.. oLdumu senCe :S

Oldu...SmileSmileSmile

OLmaması YanLıstı bence..SmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oldu...SmileSmileSmile

OLmaması YanLıstı bence..SmileSmileSmile

Hmm...
Iyimisin sersim ?
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hmm...
Iyimisin sersim ?
Neden ordan bakınca..kötu gıbımı duruyorum..SmileSmileSmile

Bugun ..hıc OLmadıgım Kadar ıyıyım ben..SmileSmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden ordan bakınca..kötu gıbımı duruyorum..SmileSmileSmile

Bugun ..hıc OLmadıgım Kadar ıyıyım ben..SmileSmileSmileSmile

masaLLah ma$aLLah .. sen iyi oLda gerisi önemLi deiL Smile ama bukadar iyi oLmana sebep ne ? Yok bisiy oyLesine deme Sad
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:masaLLah ma$aLLah .. sen iyi oLda gerisi önemLi deiL Smile ama bukadar iyi oLmana sebep ne ? Yok bisiy oyLesine deme Sad

Bılmem...Bugun...KeyıfLıyım Bıraz..SmileSmileSmile Yanı ıyıyım..BeLkı ..Netı ILk actıgımda senınde burda olmandan kaynakLanıyodur :SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bılmem...Bugun...KeyıfLıyım Bıraz..SmileSmileSmile Yanı ıyıyım..BeLkı ..Netı ILk actıgımda senınde burda olmandan kaynakLanıyodur :SmileSmileSmileSmileSmile

Oyyy :$ :$ Smile

simdi bende çok iyi oLdum birden Smile Dersteyim bu sefer girdim derse Big Grin ama bu seferde ders bo$ .. Dün aksam sen geLmedin mi hiç ?
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oyyy :$ :$ Smile

simdi bende çok iyi oLdum birden Smile Dersteyim bu sefer girdim derse Big Grin ama bu seferde ders bo$ .. Dün aksam sen geLmedin mi hiç ?

Hayır Gelmedım..Sadece Sen oldugun zaman GeLıcem bundan sonra...

Benım oLdugumu NasıL bıLıceksın..Deme..Ben Nerde OLsan buLurum Artık Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayır Gelmedım..Sadece Sen oldugun zaman GeLıcem bundan sonra...

Benım oLdugumu NasıL bıLıceksın..Deme..Ben Nerde OLsan buLurum Artık Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Hmm.. anLadim ben Wink
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hmm.. anLadim ben Wink

Bana söyLe Kas Göz ısaretı yapma dıye Kac kere SöLıcem Sana Bı Kerede Sözumu DınLe ben sne Istemıyon dıye ..SmıLerımı sıldım sen..Benım sözumu dınLemıyosun...Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bana söyLe Kas Göz ısaretı yapma dıye Kac kere SöLıcem Sana Bı Kerede Sözumu DınLe ben sne Istemıyon dıye ..SmıLerımı sıldım sen..Benım sözumu dınLemıyosun...Big GrinBig GrinBig Grin

aman ne buyuk bi fedakarLik (: Iyi taam bundan sonra goz kirpmam Tongue DiL cikarmamda bi mahzur varmi fedakar insan ?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen Vurdun da Ben Ölmedim mi? MaSaL 0 347 02-03-2010, Saat: 03:51 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 03:23 AM