:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eSKi BiR aŞK'a..
:: CiMCiMe ::
"Sessiz gece...Sessiz ve sen vazgeçtin.
Bir bütündük kırıldık…
parçalarımız savruldu dört bir yana.
konuşacak tek bir kelime kalmadı cümlelere…”

Bir deliveren hali. Şizofren aşkın izlerini taşıyorum yıllar sonra bile yüreğimde. Hiçbir şey değiştiremezdi yokluk gecelerimin tarifi olmaz karanlığını beyaza.Avuçlarına döküldüm. Sen yokken bile sana ait olma çabası vardı beklide bende.Ah bilseydin sana ne çok eksik kaldığımı. Benden alıp kendine katamadan çarçur ettiğini aşkı.

Gözlerin ..gözlerin dipsiz bir karanlık çukur… Orada buluyordum yitik bir sevişme anından sonra kendimi. Ve soğuk,kendime sarılıyordum sinip bir köşeye.Çocukluğumdan olsa gerek ağlıyordum…

Anlamaya çalıştıkça kayboluyordu yüzün. Bir uçurum kenarı, yüzümü yalan rüzgar..sesin uzaklaşıyor git gide..kopuyorum senden ama senin umurun da değil. Koyup gidişim değildi sana acı veren..Zamanın yorgunluğu vardı ruhunda. Ve bana kalamıyordun ..görmüyordun beni..Neye yarar seninle olmak yada olmamak. Ne farkı vardı söyle! Seninle yada sensiz… Yaşamak yada ölmek…

Ne çok acı verdik birbirimize…Ne çok koyup gittik mutlulukları. Mevsimler geldi geçti . Yeni gün doğumları yaşandı. Yeni ölümler. Hiç biri seninleyken olmadı ama.İçime düştü bir ayaz …ısınmıyor..ısınmıyor ..yüreğim…

“Yapraklarla gizlenmişti yüzün. Birer -birer kopardım yaprakları sana yaklaşmak için. Son yaprağı kopardığımda, sen gitmiştin. Sonra bir çelenk ördüm kopan yapraklardan. Kimsem yoktu verebileceğim. Ben de çelengi alnıma yerleştirdim…”
gittin…gittim…gittik..yittik…

Aşkın izlerini sorduk yıllar sonra birbirimize.. Benim yüreğimde bir nasır..Dokundukça sancılanan..Dokundukça içimi yakan…Senin kolunda bir kesik…Baktıkça acı bir hatıraya saran…
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yureqin dert görmesn tatLimm TskLer (:

Ne çok acı verdik birbirimize…Ne çok koyup gittik mutlulukları. Mevsimler geldi geçti . Yeni gün doğumları yaşandı. Yeni ölümler. Hiç biri seninleyken olmadı ama.İçime düştü bir ayaz …ısınmıyor..ısınmıyor ..yüreğim…

Gideni bekLemek ne aci ya GeLmeyecegini biLe biLe bekLemek sevmek :S
Ara
TutkuM
Yapraklarla gizlenmişti yüzün. Birer -birer kopardım yaprakları sana yaklaşmak için. Son yaprağı kopardığımda, sen gitmiştin. Sonra bir çelenk ördüm kopan yapraklardan. Kimsem yoktu verebileceğim. Ben de çelengi alnıma yerleştirdim…”

çok güzeldi canım yüreğine sağlık....
Ara
:: CiMCiMe ::
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yureqin dert görmesn tatLimm TskLer (:

Gideni bekLemek ne aci ya GeLmeyecegini biLe biLe bekLemek sevmek :S

Bilmem mi Sad Ama zamanla herşeyin boş olduğunu anlyosun Wink
Neyse okuyan güzel gözlerine sağlık canım..

sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yapraklarla gizlenmişti yüzün. Birer -birer kopardım yaprakları sana yaklaşmak için. Son yaprağı kopardığımda, sen gitmiştin. Sonra bir çelenk ördüm kopan yapraklardan. Kimsem yoktu verebileceğim. Ben de çelengi alnıma yerleştirdim…”
çok güzeldi canım yüreğine sağlık....

Eyw. ablam sen sağolasın..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski sewgilinis sine ne ??retti?? ya da siz ona ne ??rettiniss?? ManyaX_GirL 23 870 04-03-2022, Saat: 02:02 PM
Son Yorum: wildfang
  eski sevgilim hi? eskimedin.......... bilgeis 3 423 04-02-2022, Saat: 10:20 AM
Son Yorum: wildfang
  En eski yalnızlığım aŞk benim.. MeLeksi 1 428 05-16-2011, Saat: 10:28 AM
Son Yorum: YasSmin
  Eski Acılara Bakıp da Küsme Sevdalara sıla 5 584 11-26-2010, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: sıla
  ÖLdün İçimde Artık,Arama Eski Yerini .. SeRDİD 0 320 04-07-2010, Saat: 11:38 AM
Son Yorum: SeRDİD

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 07:33 PM