:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dogruydu Aslinda Benimkisi Bi Ümit
BiRiciGim
Ben Forumda Dumar Oldum Bölümüne Bi Konu Acmistim Serseri Ve Pembe Bana Takilip Saka Yapmislardi Bende Hayir Olamaz Diyodum Olamaz Dedim Konuda Bi Adamla Carpsitim Filan Uzatmayim..
Iste Aslinda Cok Iyi Biridi Görüstük Filan Ama Sonradan Hoslandim Ve Ne Billim Icimde Bi Ümit Vardi Belki O Da Benden Hoslanmistir Diye Ama Bu Gün Bi Kizi Oldunu Ögrendim Cafeye Gelicekti Kizinida Getirmis Bu Gün Kiziyla Tanistim Eski Esi Ölmüs Ama Kizi Oldunu Billmiyordum Ve O Benim Ondan Hoslandimi Anlamis Bu Gün Konustuk Aslinda Hakli Suc Bendeydi Hoslanmamdaydi Ve Bu Gün Giti Yani Son Görüsmemiz Baska Bi Semte Tasincagini Söyledi...
Neyse Uzatmayim Itiraf Etmek Istedim Sadece Hoslandim Ve Ümitlendim Iste Bu Kadar..
Ara
~uqqaLa~
Hiç bi şekiLde seni incitecek Laf söyLemek istemem. zaten senin hiç bi suçun yok nerden biLebiLirdin ki Wink

asLnda ortada bi suç yok :S adamın başına geLenLer onun suçu diiL senin ondan hoşLanman da senin suçun diiL taßiki (:

ama son görşmede de kzııyLa ortaya çıkması bi garip diiL mi :S
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Azra her insan birgün birinden hoşlanabilir kızı olduğunu bilmediğin halde hoşlanmış olman gayet normal bence.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Hmm Bak anLamisiz Big Grin

Saka bi yana üzüldüm vaLLa ya senin adina Ama sevmek hoslanmak suç hata aip deiLdir kendini suçLama Sakin ama AnLmadigim neden kiziyLa GeLdi hem Esi ölmü$se ( Allah rahmet eyLesin) BisiLer oLamazmiydi yine ? Ama tabi oda ho$Lanio oLsaydi sndn .. tabi ama bide yakin zamanda kaybettiyse haLa depresyonLardadir Aman konustukça batiorum Kader utansin baCim Smile
Ara
BiRiciGim
sagoll canim yok üzülmuyom takmiyom ya evet esi yeni ölmüs yani bi ay oldu dedi bencede kiziyla niye ciktiki:S sagoll pembecim güzel dilleklerin icinSmile
Ara
kı@ymı@k=)
ablacımm üzüldümm yaa amaa diyosun yaa anlamış diyee belkidee ondan getirmiştir kızını bu iş olmaz dercesinee ne bileyimm Allah onada sabır versin işi zooorr
Ara
EndLess
Neye uzuLdum bıLıyomusun..Bu zamana Kadar Hıc Bı seyde YanıLmadım...BöyLe bırSeyın oLduguna O kadar emındım kı..UsteLedıkce usteLedım..Bazen Sakaya ,Vurdum Bazen.Cıddı SöLedım..Ama ısterdım kı YanıLayım ve Sen uzeLme..

Evet KızıyLa GeLmesı BeLkıde Senın umıdını Kırmak ıcındı..Benden umıdını Kessın..SenınLe ıstemıyordu..Bunun ıcın anLatsa..Belkı haLa umıt besLıcektın..Ama Sımdı
Umıdın KırıLdı..BöyLe bırseyın oLma oLasıLıgı Yok...

Ben Sana o Gun O Kadar Takıldım Kı..Sımdı uzuLuyorum..Kendımı senınLe Dalga gecmıs Gıbı Hıssedıyorum..Ve su anda Senın Icın En Cok uzuLen Kısı Benım..SmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
yok Kartal estafurlah alinmadim saka yaptiniz ne olur üzülme kendini öyle hisdetme
ya biraz üzüldüm ama napalim ki kismet degilmis bosverrSmile
sende üzülme tamam mi Kartal.
evet artik icimde bi ümit filan yok gidene yoll yakisirSmile
dün üzüldüm ama artik üzülmicem demek ki kafasinda önceden varmis cekip gitmek dün yapti iste.
uyfor tesekürler canim sende üzülme bosver.
Sagolun Iyi Dilekleriniz Icin...
Ara
chatlaq
''Evet KızıyLa GeLmesı BeLkıde Senın umıdını Kırmak ıcındı..Benden umıdını Kessın..SenınLe ıstemıyordu..Bunun ıcın anLatsa..Belkı haLa umıt besLıcektın..Ama Sımdı
Umıdın KırıLdı..BöyLe bırseyın oLma oLasıLıgı Yok...'' €vett:S

yaa Senin İçin üzüLdümm yhaaSadSadSad$ende kfanda slp atmya çaLışş bnCe tşııoLarmışh zteN ...:SSad
Ara
BiRiciGim
unutum bile ya sagol canim dileklerin icin ama dün cok üzüldüm ama bu gün iyim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ıtıraf degıl aslında, karısık bısey blue_belial 10 899 04-08-2022, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 10:04 AM