:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sus deRdin yaa: gidiyoRum!! USTA
EndLess
ben büyümdüm usta...

küçükk biR şehRin büyük soRunLaRı ve soRumLuLukLaRı aLtında ve senin yanında gecti ömRüm ustaa.. heRseye Rağmen ben büyüdümde soRunLaR soRumLuLukLaR koRkuLaRda beni takiben aynı sekiLde büyüdü de büyüdü be ustaa...
Kod:
özLedim bee ustaa

çok oLdu ben büyüyeLi ve bu aRada sen gideLiii.. özLedim be usta, yaşam sensiz daha acımasız ve anLayışsız.. biLiyoRmusun senden sonRa yeniLgiLeRe doymadım hiç..
Kod:
suskunLuğunun eseRati saRaRdı döRt yanı..

yoRgunLuğun tavan yaptığı anLaRda, yoRgun vucutLaRın demLenip dincLeşmesi için evLat geL otuR yamacıma dediğin anLaRda, çaLışmaktan yoRgun düşmüş ve bi o kadaRda işçiLiğin kimLiğini gözLeR önüne seRen kapkaRa avuçLaRda tuttuğun baRdağı uzatıR anLatıRdın ustamm.. aşk, sevmek, çay gibidiR evLat!! seviLmekte şekeRidiR... bizim gibiLeR çayı şekeRsiz içeR... vazgec evLat vazgeç deR susaRdın.. hepte susaRdın be usta ağzından tek keLime de çıkmazdı suskunLuk bayRakLaRını suRLaRına cektiğinde.. evLatt 18-19'u uzat, evLat getiR evLat götüR. duRusunLa, bazen sistemLeR ettiğim o suskunLuğunLa, meRtLiği deLikanLıLığı deLikanLının ne oLduğunu göRdüm ustam.. eyyvaaaaLLahh...
Kod:
sen öğRettin; meyhane masaLaRında mum gibi yanıp sönen
kızLaRın gözLeRinin kaRasına vuRuLmamayı...

hatıRLıyoRmusun bi dem sıRası gene konuşmustun, ben gözLeRimi faL taşı gibi açmıs püR dikkat seni dinLiyoRdum, bu haLime faRkettiRmeden, tebessüm edeRdin.. işçiLiğini bu kadaR takip etmezdimde ağzından çıkacak bi çift söze duRduRuRdum zamanı.. sevda, aşk deRdin ve devam edeRdin.. akvaRyumLu meyhaneLeRde sevgiLinin kömüR kaRası gözLeRine şiiR yazmak değiLdiR evLat!! iki öpücük niyetiyLe değiL aLLahın biR emanet kuşu biLip biR ömüR boyu aynı yastıkda biR ömüR geciRmektiR!! deRdin.. ve biR ses yükseLiRdi kaLınca ve bi o kadaR kaRaRLıca; evLaatt!! yiğitLik sadece biLekte değiL, yiğitLik yüRekte, gönüLde gizLidiR.
Kod:
seviyoRum usta..

usta ben öLüyoRum.. gözLeRim kanıyoR ikide biR, tüRk fiLmLeRinin yaRı absüRt senaRyoLaRında hüzünLeniyoRum, aRıza diyoRLaR aLgınLığıma.. aRızaLı diyoRLaR sevdama... seviyoRum usta seviyoRum bana yasak ettiğin o sevda sözcükLeRini haykıRasım geLiyoR içim içimi yiyoRda diLim vaRmıyoR seviyoRum demeyee... GönüL bu ya, hep uLaşıLmaz, eRişiLmez daLLaaRa bağLandım...
Kod:
usta yaa yaR geLsin! yada...

döRt biR yanım zemheRi.. diLe getiRemiyoRum ben yüReğimi.. biLmiyoR cocukca seviLdiğini ve biLmiyoR bayRam sabahı gibi bekLendiğini.. susuyoR kifayetini kaybediyoR onun kaRşısında sözcükLeR, keLimeLeR.. ne zaman ben diye başLasam söze, mahçupLuk saRıyoR döRt yanımı da, geLmiyoR seni seviyoRum diye sözLeRmin devamı... anLatamadığın yeRde anLasıLmadığın yeRde sus! deRdin yaa ustam aynen dediğini yapıyoRum; gidiyoRum!!!

zemheRide oLsun sonsuzLukta buLuşmak..
ihanet oLmasın bahaRLa sevdamızda..
KaRdeLen vakitsizLiği desinLeR,
akşam ayaz ve beyaz yaLnızLıkLa öRtüLsün sevdamız
güLe güLe KARDELEN güLe güLe..

yaşatan sensin yazan ve yöneten ben...
Ara
HIÇKIRIK
harika Ya Süper Bi Yazi Sağol Sersi Yüreğine SağlikSmile
Ara
EndLess
TesekkurLEr hıckırık.....SmileSmileSmile Bende cok begendım...SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu defa ben gidiyorum!!! ÇiLeK 6 358 04-14-2022, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Yüreğin Ben Gidiyorum Dese Ne Dersin? buon_fortuna 4 402 04-13-2022, Saat: 08:07 AM
  Ben Artik Gidiyorum!! ÇiLeK 6 339 04-11-2022, Saat: 10:13 AM
  **İşte Gidiyorum** MasaL_perisi 7 456 04-10-2022, Saat: 03:34 AM
  HaYKırabiLdiÄžimc€ SuSmaya GidiyoRum... €BeRimSin 1 336 04-09-2022, Saat: 11:41 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:14 AM