:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çikilata çaldım:D
hakan2796
evet itiraf ediyorum ne yapalım çocukken bir çok herkesin hatası olur benimde hatam oldu Bir zamanlar Evimiz Bursa Da iken dayımın kızları ile bakkala girdik ben kapının önünde duruyordum arkadamda ise çeşit çeşit çikolatalar var benim elim arakda sabit bir şekilde duruyor kızların işlerini bitirmesini bekliyorum...bir yandan da şEyTaNdA beni dürtüyor hakan bunu alamaz hakan bunu alamaz diye en sonunda yenildim ve her şey sadece beklemediğim 0,3600 sn. meydana geldi hiç bir şey anlamadım aldım kaçtım ne kızlar bir şey anladı nede bakkalın kızı benden böle bir şey beklemiyorlardı çünkü bakkalın yukarısına doğru kaçtım bilmiyorum nerdeyim bir baktım bizim evden uzaklaşmışım hemen açıp yedim kendim den geçtim çünkü eve geldim oturdum elimimi yüzümü yıkadım 10 dk... sonra dayımın kızları gelip ne halt yediğimi ablama anlattılar ben içerde ağladım annenmler bir şey demediler 2-3 gün sonra gidip özür diledim kızdan bir daha olmaz diye çaldığım çikolatanın parasını da verdim almadı üstüne 3 tane de kendi verdi...Allah Razı Olsun Onlardan...

SaYgıLarImLa
CaNaT
vay hırkız seni Big GrinBig Grin ya bende şeker felan arakladım küçükken yaw Big Grin
ama ben beceriksiz 3. denememde yakalandım Big Grin kulağımdan bi tuttu bakkal Big Grin
o günden sonra töbe ettim Big Grin
Ara
AsLı
ehuheuhehe Big GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Big Grin Big Grin Güzel bi itiraftı Big Grin
Ara
The jøkéЯ™
Afiet olsn bEn haLa Çalıyorum Tongue Tongue Big GrinBig Grin
Ara
djseninim
bende yapmıstım küçükken amcamın marketinden çalmıştım :yikildim: hırsızlar fan clup:yikildim:
Ara
chatlaq
TongueBig Grin eheuehhe
Ara
hakan2796
ama sonra tövbe ettim
chatlaq
İyi ypmıŞnn neysé çcukLuk işte (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kontörlerini beN caLdım ! :D TuuBaa 10 1,083 03-06-2009, Saat: 08:46 PM