:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tap 11....:)
GCLRNFNS
İki deli, yolda giderken bir direksiyon bulunca çok sevindiler. O sevinçle "saatte 160'la" uzunca bir süre yol aldıktan sonra benzincinin önünde durdular. "Arabayı süren":
- Onbin liralık, dedi, süper olsun.
Benzinci ikisini de tepeden tırnağa süzdükten sonra:
- Gidin işinize be! diye bağırdı, sizin civatalarınız gevşek!
İkincisi, "araba kullanana" döndü:
- Gördün mü! Araba masraf kapısı açtı bile!

Bir gün tımarhane görevlilerinden biri bahçede gezerken iki deli görmüş. Bakmış ki delinin biri ağacın üstünde; biri ise ağacın altında. İkisi de bir şeyler yapıyormuş. Aşağıdakine sormuş: - "Yukarıdaki ne yapıyor?" - "Şu yukarıdaki mi? Sen buna bakma, salak işte. Ceviz ağacından armut toplamaya çalışıyor." - "Peki ya sen burada ne yapıyorsun?" - "Ben de düşen armutları topluyorum

Adamın biri aklını sapanla bozmuş. Nerde bir karış lastik bulsa hemen sapan yapıp evlerin camına taş atıyormuş. Sonunda akıl hastanesine kapatmışlar. Gel zaman git zaman adam bir gün başhekimin odasına gitmiş "ben artık akıllandım, beni çıkarın" demiş. Başhekim: - "Peki seni çıkarırsak ne yapacaksın?" - "Evleneceğim." - "Evlenince ne yapacaksın?" - "Gelini alıp gerdek odasına getireceğim." - "Sonra?" - "Önce duvağını sonra gelinliğini çıkaracağım..." Doktor heyecanlanmış: - "Sonra, sonra?" - "Sonra sütyenini çıkaracağım.." - "Eee sonra?" - "Sonra külotunu çıkaracağım.." Doktor iyice heyecanlanmış artık: - "Anlat ,anlat sonra?" - "Külotunun lastiğini çıkarıp sapan yapacağım..."

temelle dursun birgün zengin olurlar afrikaya giderler bunlar ordaki 5 yıldızlı otelde kalırlar ve para biter. dönüş parası yoktur neyse bunlar otelden kovulurlar bir yerde sızmışlar uyandıklarında yazı gelir karsılarına kızıldereli bulana ve kellesini getirene 1000 dolar. bunlar giderler ormanda bir kızıldreli öldürürler.neyse bunlar yıne zengin olurlar ama yıne para suyunu çeker otelden atılırlar yine kızıldereli vurmaya giderler. tam deniz kıyısnda uyumuşlardır bunlar temel uyanır birde ne görsün diğer kızıldereliler temel ile dursunu vurmaya gelmişler arkadaşlarının öcünü almaya temelde farkına varmaz ve dursunu uyandırır bak dursun her taraf kızıldereli kaynıyo zengin olduk der.

Adamin biri araba sürüyor yolda biri yürüyormus kornaya basiyor ve diyor ciksana yoldan.. patnosluda diyor farz et ben bir agacim solla git.. söförde Patnoslunun üzerine sürüyor.. yahu ne yapiyorsun .. söförde diyor farz et bende agaci görmedim..

Köylünün biri gözaltina alinir yine yardim yatakliktan. Fakat olayin hangi köyde ne zaman gectigini sormayin. Cünkü her yerde anlatilan bu hikayenin gercek kahramanina henüz ulasmis degiliz, calismalar sürüyor.
Mahkeme heyeti, kahramanimizin yüzüne iddanameyi okumaktadir, "Sen teroristlere yardim yataklik etmissin" diye. Fukara köylümüzün yaniti kisa ve öz olur: " Efendim, dogru, yardim ettim. Ama yatak vermemisem, iftiradir..."

İki tavuk markette alışveriş yapıyorlarmış. Bir yumurta standinin önüne
gelmişler. Etikette yumurta 30 bin lira yazıyormuş. Tavuklardan biri diğerine;
- Bak bu yumurtaları ben yumurtladım…
demiş böbürlenerek… Dolaşmaya devam ederken başka bir yumurta standina
gelmişler. Kocaman, çift sarili köy yumurtaları ve fiyat 40 bin lira. Bu sefer
diğer tavuk atılmış;
- Bak bu yumurtaları da ben yumurtladım…
Diğeri gülümseyerek cevap vermiş;

- Bende bunlardan yumurtlayacaktım ama kocam 10 bin lira için kıçını yırtmaya
değmez, dedi…

Papazın papağanı çok terbiyeli ve usluymuş. Gözünde gözlük, elinde kutsal
kitap devamlı dua edermiş. Azgın dişi bir papağanı belki ondan terbiye alır diye
ayni kafese koymuşlar. Papazin papağanı kitabi, gözlüğü atmış,
- Tanrım sana şükürler olsun, sonunda dualarım kabul oldu…

Tavşan, ormanda tanımadığı bir yaratığa rastladı. Kendisine sordu :
- Sen kimsin?
- Ben kurt köpeğiyim. Babam kurttu, annem köpek…
Tavsan :
- Yapma, deyip düşünceli yürüdü. Biraz sonra garip bir yaratıkla
karşılaştı. Ona da sordu :
- Sen kimsin?
- Devekuşuyum, dedi yaratık.
Tavşan bir saniye düşündü ve düşüp bayıldı…

Onbeş sene hapis cezası yiyen adam, cezaevine bulduğu bir karınca ile çok iyi
bir arkadaşlık başlatmıştı. Adam, onbeş sene boyunca karıncayı eğitmiş, onunla
yoldaş, candan, arkadaş olmuştu. Artık karınca öyle bir hale gelmişti ki, adam
“dur” deyince duruyor, “yürü” deyince yürüyor, “takla at” deyince takla
atıyordu. Cezaevinden çıkarken karıncayı bos bir kibrit kutusuna koydu. Çıkar
çıkmaz güzel bir lokantaya gitti, siparişlerini verdi. Yemeğini beklerken “Su
garsona karıncamın özelliklerini gösterenimde bir şaşırtayım” diye düşünmüş ve
karıncayı çıkarıp masanın üzerine koymuştu. Garsonu çağırdı :
- Bakar misiniz ?
- Buydun beyefendi, diye adamın yanına gelince, adam parmağı ile karıncayı
göstererek :
- Su karıncayı görüyor musun ? diyerek başladığı sözünün sonunu getirmeden,
garson telaşla :
- Özür dilerim beyfendi görmemiştim, diyerek başparmağı ile karıncayı ezip,
masayı sildi…

Her milletten ögrencilere hayvanlarla ilgili ödev vermisler ve Filler üzerine
istediğiniz şekilde bir şeyler yazın demişler. Herkes birsek yazmış…
Fransızlar : Fillerde üreme dönemi,
Çinliler : Fil pişirmenin bin yolu,
Etiyoplalilar : Bir fille bin kişi nasıl doyar,
İngilizler : Safaride fil avlama teknikleri,
Almanlar : Filler ve fillerin Alman dil ve kültürüne etkileri,
İranlılar : Dişi filler çarşafa nasıl sokulur,
Amerikalılar : Daha büyük ve görkemli fil nasıl yetiştirilir,
Japonlar : Daha küçük ve daha ucuz fil nasıl yetiştirilir,
Yahudiler : Filler en pahalı ve en karlı nasıl satılır,
Brezilyalılar : Fillerle karnavalda samba yapma metodlari,
Ve Türkler : Ne olacak bu fillerin hali…
Ara
_HaTTaB_
çok güsel olmuş tşkler:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
MaNeSiA
Alıntı:[b][i]Adamın biri aklını sapanla bozmuş. Nerde bir karış lastik bulsa hemen sapan yapıp evlerin camına taş atıyormuş. Sonunda akıl hastanesine kapatmışlar. Gel zaman git zaman adam bir gün başhekimin odasına gitmiş "ben artık akıllandım, beni çıkarın" demiş. Başhekim: - "Peki seni çıkarırsak ne yapacaksın?" - "Evleneceğim." - "Evlenince ne yapacaksın?" - "Gelini alıp gerdek odasına getireceğim." - "Sonra?" - "Önce duvağını sonra gelinliğini çıkaracağım..." Doktor heyecanlanmış: - "Sonra, sonra?" - "Sonra sütyenini çıkaracağım.." - "Eee sonra?" - "Sonra külotunu çıkaracağım.." Doktor iyice heyecanlanmış artık: - "Anlat ,anlat sonra?" - "Külotunun lastiğini çıkarıp sapan yapacağım..."
buna bütün eczane çalışanları :yikildim:
[/i][/b]

Ara
ZeNabiN
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin: teşekkürlerBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Böcük
Hepsi qsLmi$..Big Grin

T$kLer..
Ara
3qéN
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

T$kkrLer Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:45 PM