:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xp pro ile home arasindaki fark
soyle
morci home daha iyi diyodun gecenlerde al bak bakam hangisi daha ii sen karar ver Smile

gel vazgec su homeden proya gel

xp5fx.jpg
Ara
MorciveT
Banane abi Big Grin ben Home Editionumdan :d memnunum alla allaBig Grin
Ara
soyle
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Banane abi Big Grin ben Home Editionumdan :d memnunum alla allaBig Grin

lan ne adamsin elinden gelse windows 98 i kullancan Big Grin
Ara
w00w
falla ben evdeki pc ye 98 kuruom hep 2000 bile kaldıramıo Big Grin antika oldu. Big Grin ne home ne pro en iyisi 98 Big GrinBig Grin
Ara
MorciveT
Olabilir Big Grin niyekiBig Grin
Ara
soyle
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:falla ben evdeki pc ye 98 kuruom hep 2000 bile kald?ram?o Big Grin antika oldu. Big Grin ne home ne pro en iyisi 98 Big GrinBig Grin

ohaa Big Grin teknolojiye ayak uydurun yaf Big Grin adamalar fiesta bile cikardilar siz daha 98 de gezionuz magara adamalari Big Grin
Ara
w00w
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ohaa Big Grin teknolojiye ayak uydurun yaf Big Grin adamalar fiesta bile cikardilar siz daha 98 de gezionuz magara adamalari Big Grin

?le deme la bak 68 model mustang vazge?ilmez. benim evdeki de amd k6 333Mhz 32 mb ram 4 mb onboard ekran kart? Big Grin ?le deme 10 sene sonra tarihi eser niyetine satacam... Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
soyle
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?le deme la bak 68 model mustang vazge?ilmez. benim evdeki de amd k6 333Mhz 32 mb ram 4 mb onboard ekran kart? Big Grin ?le deme 10 sene sonra tarihi eser niyetine satacam... Big GrinBig GrinBig Grin

puhaha adamlar aya cikti be senin o bilgisayar antika olamaz cunku benimki daha eski Big Grin
Ara
AdAmIn1i
Xp Home Edition ve Xp Professional Aras?ndaki G?zle G?r?len Tek Fark Home Edition Etki Alan?na ?ye Olamazken Professional Etki Alan?nda ?al???yor Yani Server A??n? Kullanabiliyor.

Benim Tercihim 98 ve Xp Professional
Ara
w00w
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:puhaha adamlar aya cikti be senin o bilgisayar antika olamaz cunku benimki daha eski Big Grin

kap??t?ral?m m? hangimizin pc daha antika ? Big Grin al?r?m anahtar?n? cesur Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 02:01 AM