:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'' Gel Sarıl Bana Manyak Herif ''
Resimler&Hayaller
[SIZE=3]Sevgiliyle evdeyiz ve tartışmaya başlıyoruz.Bana göre tümüyle mantıksız,saçma bir tartışma.Nedeni ise incir çekirdeğini asla dolduramaz.Neden yok bile!Ancak sevgili neredeyse kriz geçirecek.Bildiğim tüm mantıksal açıklamaları sıralıyorum.Bana mısın demiyor,dinlemiyor bile beni.Duvarın dibine çökmüş gözyaşı döküyor,hıçkırıyor.Allah allah!Yahu onu üzmedim son zamanlarda diyorum içimden.Ortada ağlamasına neden olacak bir şey yok,ne oldu bu kadına?Bir şeyler daha söylemek üzereydim ki avazı çıktığı kadar bağırdı:
''Konuşup durma papağan gibi.Öğütlerini kendine sakla.Gel sarıl bana,çabuk manyak herif !''
Şaşırdı manyak herif.Ama emirde emirdi.Kalktı yerinden ve gidip sardı sevgiliyi.Baktı yaşlı gözlerle sevgili ve bir şey daha söyledi usulca:
''Daha sıkı sarıl.''
Onu da yaptı manyak herif!
Ve bitti ağlama krizi anında!

[/SIZE]
Ara
ÇiLeK
Teşekürlerr....
Ara
Resimler&Hayaller
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürlerr....

Ben tşk ederim hilal...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,935 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 418 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Geceler...bana seni anlatıyor ... ROSE 12 684 04-13-2022, Saat: 10:30 AM
  yaşamım boyunca aldığım en mükemmel hediyesin bana... eRCi 2 633 04-12-2022, Saat: 12:43 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:23 PM