:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son 5 dakika
AfrâsyâB
hepimiz 5 dakkayız Big Grin
Ara
AfrâsyâB
hüseyin hiç gitme beaaa çok yorgunum güldük alınmada arkadaşlar arasında şaka olur çekitav WinkBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Gitmiyorum mücadeleye devam.
Ara
chatlaq
=)) Gitmee ztenn
Ara
Yorgun Yürek
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar 5 dakika sonra yemin ederim citten gidicem son 5 dakika sizleri çok sevdim ve hiç unutmayacağım.Hakkınızı helal edin benimle iletişim kurmak isteyenler çikitamız sevda masalı uyfor veya ekim rüzgarından msn adresimi alabilirler.elveda.geri gelip gelmeyeceğim duruma bağlı.morcivettende msn adresimi alabilirsiniz.
Bir iki şey söyleyeceğim hüseyin,
birincisi yapamayacağın hiç bir şey için yemin etme... (bunu sen benden çok daha iyi biliyorsun çünkü İmam oğlusun yanlışmıyım )

ikincisi ise zaten seninle görüşmek ve konuşmak isteyenler vardır mutlaka ama buraya senin msn adresinin kimlerde olduğunu söylemene gerek varmıydı ....
Gerçekten giden bir kişi öyle şeyler yapmaz hüseyin .....
Gerçi gitmemişsin ama bana bu yazdıkların pek inandırıcı gelmiyor kusura bakma ...

Ara
riukeen
yazık ya allah size böyle bi çocuk verirse alın buraya yazıyorum GİDİN ASIN çocuğuzu ..

gitme arkadaşım aldırma sen ..
Ara
Yorgun Yürek
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazık ya allah size böyle bi çocuk verirse alın buraya yazıyorum GİDİN ASIN çocuğuzu ..

gitme arkadaşım aldırma sen ..
Mustafa ne yazık anlamadım :S biraz açarmısın ne demek istediğini lütfen...

Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yorgun Yürek forumda yaşadığım grginlikleri send bilyorsun hatta açtığım koonulardan sıkıldığınız gün serserinin açtığı konudaki gerginliğide hadi ona birşey demedim ama son geçilen bir dalga beni içten yaraladı gitmtyi çok düşündüm hatta gitmiştim ama bir kişi beni geri döndürdü o kişi olmasaydı şimdi belki ben yoktum.
Ara
riukeen
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mustafa ne yazık anlamadım :S biraz açarmısın ne demek istediğini lütfen...

verilen tepkilere için demiştim her ne olursa olsun hoşgörmek yakışır herkez için bazı çerçeveler içerisinde
Ara
Yorgun Yürek
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yorgun Yürek forumda yaşadığım grginlikleri send bilyorsun hatta açtığım koonulardan sıkıldığınız gün serserinin açtığı konudaki gerginliğide hadi ona birşey demedim ama son geçilen bir dalga beni içten yaraladı gitmtyi çok düşündüm hatta gitmiştim ama bir kişi beni geri döndürdü o kişi olmasaydı şimdi belki ben yoktum.
anlıyorum ama hüseyin öle de olmuş olsa kesinlikle yemin etmemen gerekiyor bunun ne kadar günah olduğunu zaten biliyorsun neyse olan olmuş artık yapacak bişi de yok tabiki ama kim seninle en son dalga geçti orayı anlayamadım ben çünkü görmedim ben
kimsenin öle bi niyetle seninle dalga geçtiğini sanmıyorum sadece arkadaşlarımın senin biraz daha dikkatli olman için uyardıklarını biliyorum yani lütfen rica ediyorum senden yaşının vermiş olduğu gibi davranırsan kimse de sana bişi demez zaten yanılıyormuyum.?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:20 PM