:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son 5 dakika
Yorgun Yürek
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:verilen tepkilere için demiştim her ne olursa olsun hoşgörmek yakışır herkez için bazı çerçeveler içerisinde
tamam zaten herkes de hoşgörüyor mustafa ama senin de o şekilde cevap vermemen gerekiyordu diye düşünüyorum allah size böyle bi çocuk verirse alın buraya yazıyorum GİDİN ASIN çocuğuzu .. bu şekilde yazman gerekmiyordu...
Ara
sevdaliyurek_52
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anlıyorum ama hüseyin öle de olmuş olsa kesinlikle yemin etmemen gerekiyor bunun ne kadar günah olduğunu zaten biliyorsun neyse olan olmuş artık yapacak bişi de yok tabiki ama kim seninle en son dalga geçti orayı anlayamadım ben çünkü görmedim ben
kimsenin öle bi niyetle seninle dalga geçtiğini sanmıyorum sadece arkadaşlarımın senin biraz daha dikkatli olman için uyardıklarını biliyorum yani lütfen rica ediyorum senden yaşının vermiş olduğu gibi davranırsan kimse de sana bişi demez zaten yanılıyormuyum.?

Yorgun yürek ben hüseyin zaten banlanmışım başka nickle üye oldum blue_belial buda beni asşk acısı çekrkenki halim diye açtığı kkonuyu okursan ne demek istediğimi anlarsın.
Ara
_AyLin_
2-3 defa bu şekilde aynı durum için konular açmış:S:S
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:56 AM