:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haketmeyenler!!!!!!!
Patikli_Penguen
Değer bilmezleri,haketmeyenleri sewmeyin ama sizi sewen birini de üzmeyin!!!!!!!!!!!!!!!:k::k::k:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ağzına sağlık çok güzel bir söz anlayana.
Ara
The jøkéЯ™
Ne i$se qidip deqeR biLmezLeri SeviyOrum bende Hep Big Grin
Ara
piko
sen canını sıkma bız hakedenıde hak etmıyenıde uzmeyız Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne i$se qidip deqeR biLmezLeri SeviyOrum bende Hep Big Grin

ıı yapma sewme ölelerini aradan 3günde gecse3yıl da geçse adam olmuyolar Confusedmiley13: Smile Big Grin
Ara
The jøkéЯ™
hayal-et Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıı yapma sewme ölelerini aradan 3günde gecse3yıl da geçse adam olmuyolar Confusedmiley13: Smile Big Grin

eet ßiLiyOrum Big Grin
ama i$te ßizim sevqimiz öyLe 2 qünLük deiL Big Grin
5 yıLda qecse Yinede Seviyorum bea A$kından Kamyon $öförü oLcam Onun haßeri yOk Tongue
Ara
Patikli_Penguen
Ya anlamıyorum anlam weremiyorum ben onu bu kdr çok sewerken o beni nasıl sewmez haksızlık deil mi ya ah ah platonik aşık olmk iğrenç bişey sewdğiniz kişi adam gibi adam deilse 3yıl çektim ama şimmdi rahatım allhtan izleri war lanet olsun sadece:S:S:S
Ara
*Asİ-yÜrEk*
hayal-et Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya anlamıyorum anlam weremiyorum ben onu bu kdr çok sewerken o beni nasıl sewmez haksızlık deil mi ya ah ah platonik aşık olmk iğrenç bişey sewdğiniz kişi adam gibi adam deilse 3yıl çektim ama şimmdi rahatım allhtan izleri war lanet olsun sadece:S:S:S

Arkadaşım üzülme diicem ama içinde kopan fırtınaları biz bilemeyiz yinede en iyisini sen bilirsin.
Ara
The jøkéЯ™
iz ßırakanLar UnutuLmazmı$ . (:
Ara
piko
hayal-et Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya anlamıyorum anlam weremiyorum ben onu bu kdr çok sewerken o beni nasıl sewmez haksızlık deil mi ya ah ah platonik aşık olmk iğrenç bişey sewdğiniz kişi adam gibi adam deilse 3yıl çektim ama şimmdi rahatım allhtan izleri war lanet olsun sadece:S:S:S
hamm ya bellı ask acısı cekmıssın ama kendını bu kadarda uzme kendını sonucta dıyosun ya degmez dıye kendını neden uzezınkı
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:44 AM