:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalnizligim...
(¯`•._ αѕιρяєη
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gs_cambazSmile kardes özeL msj aLamiosun doLmus bikacini siLsen diom Big Grin
SEN BENDEN HABERSIZ KIME OZEL MSJ YOLLUON BAKIYIM OYARIM VALLA Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEN BENDEN HABERSIZ KIME OZEL MSJ YOLLUON BAKIYIM OYARIM VALLA Big Grin

sheyy yanLis anlama gerci yanLis anLasilCak birsey yok sendn baskasini gormuo gozum biLion mjkss
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
gs_cambaz8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehuehuehue Smile olur sana Teyzederım Big GrinBig GrinBig Grin
BUNU BIR HAKARET OLARAK ALGILIYOR VE TESUFLERIMI DILE GETIRIYORUM COK KIRDINIZ MUTEVAZI KALBIMI :'(

Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sheyy yanLis anlama gerci yanLis anLasilCak birsey yok sendn baskasini gormuo gozum biLion mjkss
yok yanlis anlama falan yok neyapmaya calision sen niye millete ozel msj gonderion cildirtma beni anami kesen ben babami dograyan ben yan gozle bakarsan birine yan gozle bakarsa biri deserim uleynnnnn Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yanlis anlama falan yok neyapmaya calision sen niye millete ozel msj gonderion cildirtma beni anami kesen ben babami dograyan ben yan gozle bakarsan birine yan gozle bakarsa biri deserim uleynnnnn Big Grin

böyLe davranmaa korkutuosun beni Sad sonra yanina geLmeye cesaret bile edemiorm KaLbimi kiriosun Sendn baskasina baktigimi nezaman gordunki yan gözLe ima ediosun tatLim Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:böyLe davranmaa korkutuosun beni Sad sonra yanina geLmeye cesaret bile edemiorm KaLbimi kiriosun Sendn baskasina baktigimi nezaman gordunki yan gözLe ima ediosun tatLim Sad
kiyamam ben sana baLIm benim Smile, ama napim birden ole ozel msj falan gorunce parladim dediml noluo biliyosun paylasamam seni :'( :k::k:
Ara
djseninim
çok güselSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
biLirim Smile ama bana güvenmeyi ögren azCik yoksa bu i$ yatar Big Grin
Ara
Afrodisiac
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BUNU BIR HAKARET OLARAK ALGILIYOR VE TESUFLERIMI DILE GETIRIYORUM COK KIRDINIZ MUTEVAZI KALBIMI :'(

Big Grin

Kırdıysam ozurdılerım Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
saka yapiorum yaf Smile ne kirilcam aaa Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yalnızlığım *Asİ-yÜrEk* 2 424 03-28-2008, Saat: 08:21 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Yalnızlığım ve Ben korkusuz 2 388 08-09-2007, Saat: 08:35 AM
Son Yorum: CaNaT