:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uykular?na al beni..!
eLiFiMM
yoklu?unu g?steren takvim yapraklar? sonbahara tak?lm?? gibi bir bir d?k?l?rken yerinden bo?lu?a,savrulur " gelirsin" umutlar?m! oysa d?rt mevsim bahar? ya?ayacak g?kku?a??n?n renklerini ke?fedecektik .umutlar hep ye?il ?i?ek,hep k?rm?z? olacakt?.
gelmedin..!!
ac?lar?m?n el izleri dururken y?re?imde ve kanarken olur olmaz zamanlarda ve ?r?mcek a?lar?na benzer h?z?nler sarkarken d?rt bi yanmdan,yoklu?unu kal?n bir yorgan gibi sarar sensizli?e h?k?ml? geceler.elmas gibi inceden inceye i?lemeye ?al??t???m?z sevdan?n k?klerine su y?r?meyince,kendili?inden ??r?d?.mrmerin damar?ndan ?atlamas?na benzeyip b?l?nm??ken d?rt bir yerinden,bir t?rl? sabah olmay? bilmez geceler.da?lardaki esmerlik y?re?ime girmi? ve g?zya?lar?m ya?mura benzemi?ken hep ertelenmi?,hep ge?e b?rak?lm?? gelmelerin..!!!eer,bir daha d?nmeyeceksen, r?zgar?n ninnisini ekledi?in gecelerde uykular?na al beni..!

xavmusti2den al?nt?d?r.

?ok ho?uma gitti ?ok g?sel...a?km sana gelsin..
Ara
dygsz_cck
a$kım ßnm cok seviom seni mujuks t$kler =)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hep beni sevdiğini haykıran..SENİ SEVİYORUM!! acemhe 0 731 06-28-2010, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: acemhe
  Uyandırma Beni Hayat_Bu 1 562 01-18-2010, Saat: 02:52 AM
Son Yorum: Hayat_Bu
  sadece beni sakLa NiGhTmArE 3 716 04-18-2007, Saat: 08:40 PM
Son Yorum: MasaL_perisi
  Sensizlik Çıldırtacak Beni NuRii 2 566 03-23-2007, Saat: 08:05 PM
Son Yorum: MasaL_perisi
  G?zlerim seni vurursa beni Affet ...!!! Firari Fırtına 46 2,821 10-06-2006, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 12:52 AM