:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canim,Yüregim,Sevdigim,Herseyim
BiRiciGim
Bu duvarlar yetmiyor bizi ayırmaya bilesin...
Bu parmaklıklar, bu demir kapılar, bu hava, inan...
Bazen bir yumrukta yıkacak kadar güçlü,
Bazen bir serçe kadar güçsüzsem, bir nedeni vardır...
Hangi zorluğu yenmemiş insanoğlu.
Hele taşıyorsa içinde bu insanca sevgiyi.
Güzel günler zorlu duraklardan geçer sevdiğim.
Damla damla birikiyor insan. Damla damla sevgili...
Bir gün akıp gideceğiz hayata...
Duvarlar yıkılacak, açılacak bütün kapılar bilesin.
Benim yüreğim sensin şimdi, seni vurur durur...
Ve yine damla damla çoğalıyorsun içimde.

Canım, yüreğim, sevdiğim;
Sanki hüzün denizinin kaptanı gibi yol almaktasın...Gözlerindeki giz beni endişelendiriyor. Susma hakkını kullanıyorlar biliyorum ...O bakışındaki hüzün var ya; sanki yüreğime saplanan bir bıçak gibi acıtıyor canımı...

Canım,yüreğim, sevdiğim;
Yine sensiz geçen gecenin sürgünündeyim...Büyük bir boşlukta, ayağım kaysa düşeceğim gibi korku dolu, çaresizim ben de...Yıldızları çaldım gecenin koynundan gizlice... Sen diye onlara sarıldım özlemimi dindirmek adına...Ama yıldızlar bile boşluğu doldurmaya yetmedi...Neredesin pınar gözlüm?...Seni çok özlüyorum...Sana olan duygularımı anlatamıyorum kaybetmek korkusuyla... Şarkılar, şiirler anlatıyor mu seni ne kadar çok sevdiğimi?...

Canım, yüreğim, sevdiğim;
Seninle sanki ruh ikiziydik aşka ve sevgiye susamış...Hasret çölünün kızgın kum tanelerinde bulduk birbirimizi... Hasretin öyle yaktı ki içimi, güneş yanığı nedir ki bu çölde... İçimde fırtınalar esiyor; kum fırtınası nedir ki bu çölde...İçim yanıyor, canım acıyor ama sensizlikten...Keşke kum fırtınası yıllar önce esseydi ve birbirimizi bulma şansımız olsaydı...Sevgi pınarından yudum yudum içseydik sevdamızı...Çölümüze bir gün yağmur düşer mi bitanem?... Her yağmur damlası benim için bir umut olacak...Güzel günler zorlu duraklardan geçer; sen de içindeki umudu hiç yitirme olur mu?...Belki bir gün; iyilik perisinin yolu bu çöle düşer de; sihirli değneğini bize uzatır....Seninle olduktan sonra çöl bile cennet benim için...Ama sensizlik...

Canım, yüreğim, sevdiğim, HERŞEYİM...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  artık mühürlü yüreğim d€n!z kısı 5 573 04-15-2022, Saat: 01:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Yüreğim....(s&s) >As!_M€L€q< 13 608 04-14-2022, Saat: 11:41 AM
  AnıLarıma TuTunuRK€n Canım Yanıyor... €BeRimSin 10 800 04-14-2022, Saat: 04:33 AM
  Canım N€ Kadar Yanıyor bir biLs€n... €BeRimSin 1 478 04-14-2022, Saat: 04:31 AM
  IÇIM ACIYOR (Canım Yanıyor) €BeRimSin 1 656 04-14-2022, Saat: 04:28 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:07 AM