:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gulguzeli 'me
EndLess
Lem varya aranızdakı konusmaları ogrenmek ıcın fransızca kursuna yazıldım ...Cok cıddıyımm he az cok anlıyom D:Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
tabi tabi kesin oledir Big Grin
Ara
EndLess
ALLAh belanı versın kı...Big GrinBig Grin

Kızım Pembe arada franszıca konusuyor anlamıyom fransız kalıyom olayaBig GrinBig Grin ondan yazıldım sımdı bırbırımızı daha ıyı anLıyoruz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
hae o acidan diosun Big Grin OLSUN BIZ KENDIMIZI ANLATACAK KIMSENIN ANLAMAYACAGI BASKA DILLERDE BULURUZ :yikildim:
Ara
EndLess
onların kurusunada yazılırım Big GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mon amour olurmu okle sey c bon j accept j fait leche cue d elle :S MAIS TOI TE MON BABY MY LOVELY Tongue

Déét Monteuse Mais comme même je t'adOree :$Confusedmiley13::$
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLAh belanı versın kı...Big GrinBig Grin

Kızım Pembe arada franszıca konusuyor anlamıyom fransız kalıyom olayaBig GrinBig Grin ondan yazıldım sımdı bırbırımızı daha ıyı anLıyoruz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

oLum yaa Bu fedakarLigini nasiL ödiycem biLmiorm
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Déét Monteuse Mais comme même je t'adOree :$Confusedmiley13::$
Sende benı cok kırdın bende sneı affetmıcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oLum yaaBu fedakarLigini nasiL ödiycem biLmiorm

Tabı Askta fedakarlık sart....SmileSmileSmile dımı ondan baslaıdm Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sende benı cok kırdın bende sneı affetmıcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Hönk!!!!! Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:26 AM