:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gulguzeli 'me
(¯`•._ αѕιρяєη
Smile SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ÇiLeK
dostluk10020.jpg

Senden sonra
Kimseye
Önemsiz şeyleri
Önemliymiş gibi anlatmadım

Senden sonra
Önemli birşey yaşamadım

Göz bebeklerine dokunan rüzgar, dudaklarından süzülen hüzün ve tüm baharı söndüren gidişinden sonra içimde bıraktığın enkazdan başka hiç bir şey değişmedi senden sonra. Nasıl da hazmetmişim seni içime, nasıl da kabullenmişim çıkıp gelişinden beri varlığını hayatımda. Karşılıklı anlamsız bakışmalarımız, dudaklarındaki mayhoş tebessüm, saçlarının hafif dalgalanış, gerekli gereksiz konuşman, başını iki yana sallaman, bana beni sevdiğini söylemen, siyahın sana ne kadar da yakışması ya da sadece yürüyüşün.. Belki de geriye sadece senin kimseye ait olmaman, umutsuzluğun, duvarları izleyip kurduğun hayaller, benim yalnızlığım, boş odam, çalmayan telefonum, geleceksizliğim kaldı senden sonra. Senden sonra tüm pembe hayallerimi katlayıp dolaba kaldırdım, bir sonraki sana ulaşıncaya kadar..

Senden sonra
Bana ayrılan sürenin sonuna geldim
Yapımda ve yayında emeği geçen arkadaşlardan
Tek tek özür diledim..

Şahdamarından kesilince aşk, geriye kalan kan birikintisidir işte ayrılık. Sarhoş bir kalbe uğrar mı aşk tanrısı? Sen alkollü bir gecenin sonuydun, ayrılık ise o gecenin sabahı yaptığım sorgulamalardı. Böyle bir öyküydü bizimki, ne ferhat ile şirine, ne kerem ile aslıya, ne de mem ile zin'e yakışıyorduk ama mantık evliliklerinden sıyrılıp birbirimize kalmış saf aşıklarıydık modern toplumun. Sen bana bakıp gülümsediğinde - sahte de olsa - tüm yalnızlıklarımı söküp alıyordun yüreğimden. Şimdi terkettiğim tüm yalanlar gelip yapışıyor göğsüme. Senden sonra ne zaman seni düşünsem içim acıyor, senden sonra terkettiğim tüm kötülüklerin senden daha vefalı olduğuna inandırmaya çalışıyorum kendimi, seni unutmak için sana öfke duymaya çalışıyorum, yine de seni özlüyorum, senden sonra..

Senden sonra
Kanımdaki alkol miktarı
Her zaman oksijen miktarından yüksek oldu
Daha rahat nefes alabilmem için..

Bir fotoğrafsındır artık. Kaybolan onca şeyden sonra yitirilmeyi haketecek hiç birşey yapmamışsındır, yapmamışızdır ama her şeyden habersiz rüzgarın önünde bilmediği yerlere savrulan yapraklarızdır artık. Güzellikleri paylaşabilecek kadar yakın değilizdir, belki de dünyada paylaşacak güzellik kalmamıştır artık. Beyaz kanatlı insanlar küsmüştür, uğruna ölünecek hiç bir şey kalmamıştır, masumiyet sonsuza dek gölgesini çekmiştir insanların üzerinden, umudun, hayallerin, arzu edilen geleceğin yerini hayatın olağan akışı almıştır artık. Kaldırılıp atıldığını hissetsen de zaman zaman, asla eskimeyecek bir çentiksindir yaralı kalbimde. Salaş meyhaneler bekler beni senin yerine, eski bir teybin bozuk hoparlöründen gelen orhan gencebay sesi, anason kokusu, penceremde sonbahar, sancılı geceler ve bir dolu küfürle başlanan günler bekler. Kahverengi boş şişeler bekler beni senin yerine artık, sarı yapraklar savrulur sönmüş bir aşkın külleri ile birlikte, sapsarı bir sohbahar, kapkara bir kış bekler beni senin yerine artık.

Senden sonra
Senden sonralıktan kalan tüm şişeleri denize attım
İçine not yazmadan

Daima gülün bu hayatta inat tertemiz kalsın yürekleriniz...
Çokk güzeldii ezgim...Özlemler biten özlemler olsun yeter ki...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
yuregine saglik hilalim dert gormesin, o guzel kalbin ozlemler biten ozlemler olur insallah Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:36 AM