:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İddaaaaaaa :P
3qéN
Tüm ßizi destekleyen desteklemeyen arkada$lar saolsun Big GrinBig Grin
ßu gaLißiyet ßirilerine ders olmu$tur umarım Big GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
canımsınn senn sahip olduğun değerlerinn arkasında durduğun sürecee takımın yenilse bilee senn ayakta alkışlarsınn hakettin aldınn takımında haketti kaazandııı tebrik ediyorummm
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Creature artık KAPARSIN CENENI ?

Big GrinBig GrinD

O çenemi alırım gereken şekilde değerlendiririm merak etme sen mert... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kizgin:

2 dakika adam ol...Maç uzatmalara gittiğindeki mesajlarına bak yusuffffffffffffff abi neredesin diye bağırmışsın hala konuşuyosun...

yok kök söktürdük yenilsekte gam yemem Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin geç bu işleri...Bizim burda buna yusufffffffff abiyi çağırmak derler...

Bize yakıştığı gibi tebrik ettik söylediğin laflara bak o lafları yedirirdim sana ama neyse...Klavyede delikanlılık olmaz...
~uqqaLa~
aLakası yokWink

maçı aLdık mı ? aLdıııııkkWink
Ara
ѕqρα кJмя
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2 dakika adam ol...Maç uzatmalara gittiğindeki mesajlarına bak yusuffffffffffffff abi neredesin diye bağırmışsın hala konuşuyosun...

yok kök söktürdük yenilsekte gam yemem Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin geç bu işleri...Bizim burda buna yusufffffffff abiyi çağırmak derler...

Bize yakıştığı gibi tebrik ettik söylediğin laflara bak o lafları yedirirdim sana ama neyse...Klavyede delikanlılık olmaz...

Yusuf mu :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Allah'm ya Big Grin

Bi kere msjlarım düzgün yorum yazsanda bende ona göre cevap versem ya,

Ben takımımı ORAYA kadar getirdiği icin YENİLSEKTE gam yemem dedim!

Bunun neresi YUSUF?

süpriz misin creature? Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canımsınn senn sahip olduğun değerlerinn arkasında durduğun sürecee takımın yenilse bilee senn ayakta alkışlarsınn hakettin aldınn takımında haketti kaazandııı tebrik ediyorummm

(:

benim icin para sorun değiL,

isterse FenerBahce'm 10 tane yeseydi verirdik paramızı,

Takımımıda DESTEKLEMEYE devam ederdim!.

Ayrıca dipnot:Creature,

Sana yazık oLmasın diyé girmedim bu iddaya (:

Bizim taraftarımız arasında DÖNEKLER olamaz Wink
Ara
eliff6161
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yarısı yabancı olan bir karma takımıdır sonuçta ne olursa olsun umrumda deil ya
bencedeeeicon6.gif
Ara
3qéN
Ne kadar kazandın mert Big GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
5 ytl :yikildim:

ccc.GIF
Ara
€kim Rüzqarı@
Fiuww :yikildim: aLLah bereket versin MérT Big Grin
Ara