:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İddaaaaaaa :P
CReATuRE
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim takım sevgim bi iddaayla ölcülmez!.

Sen takımı bi iddaaya SATCAK kadar kücük görüyosan DEVAM et Wink

ßence ßu yokum demenin 1000Lerce defa yerini tutuoBig Grin Wink

aynen uqqala katılıyorum sana SmileSmileSmileSmileSmileSmile...Yokum demen yeterli dolaylı konuşmana gerek yok madem güvenmiyosun sağda solda laf etme...

manset_sifir.gif
~uqqaLa~
ımm bn öyLe demek istemedm asLnda :S

yani mert iddaaya girmş, ama takım deiştirme pahasına diiL:S

siz de şmdi kim yenerse takım deiştrme gbi bi tawır takınınca mert " bn iddaayLa wzgeçmem takm sewgmden" gbi bi Laf etmiş :S

açıkcası merti hakLı buLduum için o yorumu yaptım =/
Ara
ѕqρα кJмя
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ettiğin lafa bak açtığın konuya bak Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konunun başlığı fener & sevilla maçı için iddaaya girdim ''

konuda yazmış olduğun mesaj : benim takım sevgim bi iddaayla ölçülmez..''

Bu ne güzel bi çelişki Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinConfusedmiley20:Confusedmiley20:

iyide ben PARASINA girdim takımına değil,

ki böyle birsey de cok sacma olur heralde?

Biz tur icin iddaya girdik..

FENERBAHCE'm bu turu atlar!.

Sen yaptığın bu teklifte cok sacma

Sen demek istiyorsun ki,

Fener kaybedince mért takımını SATAR! yok ya Wink

Bak sen Big Grin
Ara
CReATuRE
hahahahahahahah mert takımını satar demedim gözlerinden laf uydurma SmileSmileSmileSmileSmileSmile

Madem o kadar güveniyosan takımına turu geçeceğine inanıyosan iddaaya girelim dedim ...

Ama neyse ben cevabımı aldım kardeşim...Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin sana fenerbahçenle mutluluklar...

Umarım bu gece bir facia yaşamazsınız...

bu konuyuda burda kapatıyorum tartışmanın uzamaması için...Sende konuyu kapat daha ileriye gitmeyelim istersen...

sen stand-up çı ol valla çok güzel espri yeteneğin var Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ѕqρα кJмя
hahahahahahahah mert takımını satar demedim gözlerinden laf uydurma

CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fenerbahçe yensin ben fenerbahçeli olcam , Sevilla yenerse eğer sende Galatasaraylı olacaksın tamam mı ?
bunu ben yazdım demi ?

Sen önce bi ne yazdıgının farkında ol Wink
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hahahahahahahah mert takımını satar demedim gözlerinden laf uydurma

bunu ben yazdım demi ?

Sen önce bi ne yazdıgının farkında ol Wink

bak hala gözlerinden laf uyduruyosun Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin mert sana yakışıyomu senin gibi takımına güvenen delikanlı bir taraftara yakışıyomu gözlerinden laf uydurmak Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin...

bana orda mert takımını satar lafını göstersene...O lafın ne anlama geldiğini bende biliyorum...Bana sadece benim söylemiş olduğum mert takımını satar cümlesini göster bakalım ...

:tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey: ama önce bir gözlük tak belki küçük kenara yazmış olabilirim...
ѕqρα кJмя
ha yani orda mért takımını satar yazmıyor diye sen bana öLé demek istemiyorsun ? Big Grin

iLginc,peki orda vermeye caLıstıgın anlam ney ??

Kendi yorumLarınLa ceLisme ya,kendi yazdıgını anla bari,ya da en azından benimkileri anla(!) Big Grin
Ara
CReATuRE
sen anlaşılmazsın, ben insan dilinden anlıyorum mert dilinden değil SmileSmileSmileSmileSmile

Orda anlatmak istediğim heryerde bas bas bağırıyosun ya fenerbahçe fenerbahçe yenecek şöyle yada böyle...Bende bunun aksine bas bas bağırıyorum fenerbahçe yenemeyecek diye...

Bu ikisini bağlarsak bi yere madem ki o kadar güveniyosun bende güveniyorum iddaaya girelim dedim..kaybedeb içinde ne söylediğim ortada...

Sonuç olarak şu çıkıyor sen bile takımının tur atlayacağına inanmıyorsun mert...

neyse uzatmayalım artık akşamı bekleyip görelim daha iyi olmaz mı SmileSmileSmileSmileSmileSmile

o zaman konuşuruz ne dersin...
riukeen
yarısı yabancı olan bir karma takımıdır sonuçta ne olursa olsun umrumda deil ya
Ara
3qéN
Komiksiniz ßa$ka ßi$ey demiorum...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:51 PM