:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumun en güzel kızı kim
nry8
bak şimdi gidiom ama takibindeim ona göre yazılarına dikkat etBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
nry8
ohh be gidiyo=)
Ara
samet.k
nazarboncuqu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ortalık karıştııBig GrinBig Grin o boncuq ben değil ben avatarımı değiştirmedim:yikildim::yikildim::yikildim:benim avatarım ayrıca hoşuma gidiyo hıhhTongueTongue renkler ve zavkler tartışılmazzzTongueTongueTongue sen dedin diye niee değiştiriyiimm avatarımıııTongueTongueTongueTongue
bende boncuk dedım 2 boncuk war nerden bılıon sana dedıgımıBig Grin kotu otordum ama:A:
Ara
Seyduna
ben avatarımı değiştirmedimki...SmileSmileSmile
Ara
nazarboncuqu
samet.k Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende boncuk dedım 2 boncuk war nerden bılıon sana dedıgımıBig Grin kotu otordum ama:A:
ikii boncuq da avatarını değiştirmedi kiiiiiBig GrinBig GrinBig Grin sen karıştırdınn:yikildim::yikildim:
Ara
samet.k
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben avatarımı değiştirmedimki...SmileSmileSmile
kız mılletı dıılmı bırbırını tutuo nse kızlar baska zaman yıne konsrz benı unutmayın bakConfusedmiley13: yoksa sızı sonuncu yaparımConfusedmiley21:Wink
Ara
Seyduna
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Seyduna
samet.k Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kız mılletı dıılmı bırbırını tutuo nse kızlar baska zaman yıne konsrz benı unutmayın bakConfusedmiley13: yoksa sızı sonuncu yaparımConfusedmiley21:Wink
çok züüldümö sonuncu olcazya Smile neyse sana iyi günler samet ...byby
Ara
nazarboncuqu
samet.k Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kız mılletı dıılmı bırbırını tutuo nse kızlar baska zaman yıne konsrz benı unutmayın bakConfusedmiley13: yoksa sızı sonuncu yaparımConfusedmiley21:Wink
byby sametcikkBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
SibeL
Sevda Yürekli
Çilek
Keskinbıçak
Hıçkırık
Aynur
Manesia
Chatlag
Forumun en güzelleri şimdilik SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tercih oyunu...(çok güzel) lover 283 4,867 04-05-2022, Saat: 06:23 AM
Son Yorum: wildfang
  Forumun en leri CariSmaBoY 16,210 261,247 03-23-2021, Saat: 02:42 PM
Son Yorum: badelie
  Bugün yaptıgınız en güzel şey Tam1_MaynaK 1,034 21,898 10-21-2015, Saat: 11:28 AM
Son Yorum: acemhe
  Üstteki Sen bu Forumun ?? _AL0n3_ 182 7,644 02-25-2014, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: Xesar
  Forumun olmazsa olmazları dj_FoRzA 239 7,440 03-13-2012, Saat: 06:32 AM
Son Yorum: Av.bey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:17 AM