:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben birşeyi daha itiraf ediyorum
ѕαкℓı@мѕı@η
(. Big Grin Orasida dogru ama Yine aLinacak beLki kizicak bana ama yazdigi itiraf cok ukaLaca demi ? dikkat ettimde ÖzeLikLe $u klslm : arkadþlarýn hepsini bir defalýðýna affediyorum inþallah sevinirler

Bence yakismamis bu söz
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:(. Big Grin Orasida dogru ama Yine aLinacak beLki kizicak bana ama yazdigi itiraf cok ukaLaca demi ? dikkat ettimde ÖzeLikLe $u klslm : arkadþlarýn hepsini bir defalýðýna affediyorum inþallah sevinirler

Bence yakismamis bu söz

Kızım gıtme sunun ustune yaaa... Big GrinBig GrinBig Grin Zaten affetmemıs benı snede benımLe bırLıkte yanacaksın Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yoo dedim ya ama ilk bakista oLe gelmiomu hadi bi seferlik affettim iysiniz yine sanki karsimizdaki profeseur bizi disiplin cezasindn son bikerelik affedio yani ne biliim tuhafima gitti (. kusura kaLmaz ins . Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yoo dedim ya ama ilk bakista oLe gelmiomu hadi bi seferlik affettim iysiniz yine sanki karsimizdaki profeseur bizi disiplin cezasindn son bikerelik affedio yani ne biliim tuhafima gitti (. kusura kaLmaz ins . Big Grin

Ba k bu adam benı affetmesse hep senın yuzune bunu bıl..Bu kadar sıvrı dıllı olmak zorundamısın sen Big GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
senin adina bise demiormki Big Grin ama Affetmezsede noLucakki ztn seni affetmeye niyeti yok bide benim yuzumden iyice kizar nolmu$ yani Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin adina bise demiormki Big Grin ama Affetmezsede noLucakki ztn seni affetmeye niyeti yok bide benim yuzumden iyice kizar nolmu$ yani Big Grin

Senın yuzune yanım varsın dert senden geLsın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
haa $öyLe Big Grin Ama ben kizicagini dusunmüyorum Tongue Yani sadece yazdigi yazi hakkinda dusuncelerimi söyLedim (:
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haa $öyLe Big Grin Ama ben kizicagini dusunmüyorum Tongue Yani sadece yazdigi yazi hakkinda dusuncelerimi söyLedim (:

Yaa affetmesse.. SadSadSad Sende benımLe yanıcakmısın.. BenımLe dert cekıcekmısın....GunahLArımı PayLAscan mı..Uzuntume ortak olucan mı..Big GrinBig GrinBig Grin YanLızlıgımı PayLascan mı..

SadSadSad He cvp VVer
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
taam kabuL Big Grin Hatta diycem geL can_askerim butun suç bende sersiyi ben zorladim ole bise yapmasi için Tongue Ona dokunma yeterki bana bagir Big Grin Big Grin
Ara
EndLess
Sana kıyamam ben...Tum DertLErın benım OLsun...Smile):SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,386 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 438 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 420 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,011 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:42 PM