:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ıtırah edıyorum benı bulent ersoy gıbı bısı sanmıslar:D:D:D
piko
arkadaslar benım erkek olduguma ınanmıyanlara buradan seslenıyorum
cok merak eden varsa msn eklesın orada gosterıyım herkeze konusma konusuna gelınce erkeklık konusmayla deyıl yurekle olur aksını soyleyen varsada eklıye bılırBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin sadece guluyorum bole dusunenlere..!
Ara
ѕqρα кJмя
reklam kokan hareketler bunlar
Ara
piko
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:reklam kokan hareketler bunlar
kımınkı reklam koyuyo kardesım
Ara
_BarBie_
Hiçbir üye arkadaşım kötü düşünerek o konuya yorum yazmamıştır bence Smile hatta yanlış anlama die bi çok kez tekrarladık sadece nickinden kaynaklanan bi sorundu zannedersem yanlış anlama Smile yanlış kelimeler kullandıysak kusura bakma alınıcaını düşünemedik..nys artık biliorus ona göre davranırıs...(Genel bi açıklama yapmak istedm de Big Grin)
Ara
piko
senın veya baskasın yapacagı acıklama deyıl onemlı olan adam akıllı bana sorulmadan yapılması
cok merak ettın ılk once ozel msj atarak bana sorarsın
konu acıldıktan sonra en azından bende konuyla dalga gecerdım
bakın bı kez daha soyluyorum yaptıgınız ayıp yanı tamam acankısı hatalı en azından sız ona katılana kadar sormayı denedınmı dıye bısı dıye bılırdınız hangınız bole bısı yazmıssınız
yanı konuya katılmıssınız cok merak etseydınız benı ozelden yazardınız cokta merak edıyosanız benı ankara tanır ve konusur gıdın oralarda sorun benı hıdırlık cıncın yenı doganda konusurlar benı
Ara
_BarBie_
Aslında forumda bişi eksik arkadaşım bence sorun ondan kaynaklanıo bayan veya erkek olduğunu belirten bişi olması gerek bu daha öncelerden de belırtılmıstı yalnız sen deilsin bu konuda sözü olan bi çok arkadasımız vardı bu durumda olan ve hıc bırıde bu şekilde davranmadı en azından güzellikle yaklaşana ters cvplar verilmedi sonuçta çok ağır ithamlarda kullanılmadı ki konuya yazılan yorumlarda seni rencide edicek kelimeler veya cümleler yok her neyse beni ilgilendirmez benım tarafımdan bi sorun varsa affola kırmak istemem kimseiiWink hayırlı akşamlar...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,385 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 994 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,824 04-11-2022, Saat: 08:22 PM
  İtiraf Ediyorum :):):):):) ZeNiTH 23 967 04-10-2022, Saat: 06:57 AM
  İTİRAF EDİYORUM @$k! h@y@t!m böl€ Rüya Güzeli 2 444 04-09-2022, Saat: 08:50 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:03 AM