:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kadın dediğin kodumu oturtur :D:D
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KoduMmu oturtmak istemiorm ben (.

Ben sneden böLe korkuyom ..Bıde bunnar gıbı olsan nolur acaba Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Korkuomusun bendn Big Grin Ozaman böLe oLmama gerek yok ztn ho$ da deiLLer
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Korkuomusun bendn Big Grin Ozaman böLe oLmama gerek yok ztn ho$ da deiLLer

Hayatımda bı babamdan bıde senden korkuyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Hmm ... HaLbuki sana simdiLik €n masum yuzumu gösteriyordum Big Grin demekki insanin içi di$ina yansiomu$ Big Grin Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hmm ... HaLbuki sana simdiLik €n masum yuzumu gösteriyordum Big Grin demekki insanin içi di$ina yansiomu$ Big Grin Big Grin

Ben Neden sert davranıyonm sanıyon kendımı sana kaptırırsam..Ezıyet edersın sen bana Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Kötu Kadın muzeyyen senı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
:S a$k oLsn iyi korkmaya devam et sen Nereye gidiceksek boyle davranarak :
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı::S a$k oLsn iyi korkmaya devam et sen Nereye gidiceksek boyle davranarak :

OLur mu Kızım Yaa......Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Senden ben ÖLe korkmuyorum Korkum baska ...):SmileSmileSmileSmile:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ha öle desene OgLum ya Tongue bende ne sandim Big Grin Big Grin
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ha öle desene OgLum ya Tongue bende ne sandim Big Grin Big Grin

Nasıl Konusuyosuns ne benımLe öle OgLum FeLan yakısıyomu sana..kızım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
rüzgargülü
Çok iğrençLer Yaaa. öyLe erkekLerden de Nefret ediyorum kadınLarından Miydem buLanıyoSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Admin dedigin:o) Melek06 6 403 04-13-2022, Saat: 12:08 AM
Son Yorum: wildfang
  admin dedigin bole olmali soyle 8 441 04-12-2022, Saat: 10:33 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Kadın Ne Ister ? YasSmin 6 926 06-07-2011, Saat: 05:53 PM
Son Yorum: YasSmin
  20 sinden 60'ına Kadın Erkek ;P SUSKUN 0 448 04-26-2010, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: SUSKUN
  Kadın Her yerde Kadın.. Erkek Her yerde Erkek.... MaSaL 4 670 03-16-2010, Saat: 07:21 PM
Son Yorum: nofearheart

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 09:43 AM